pkk tarafından kaçırılan Necmettin Yılmaz öğretmenimiz şehit edildi

Öğretmenler İçin olarak ne yazacağımızı bilmiyoruz, bunu yazarken ellerimiz titriyor. Ancak gelen habere göre terör örgütü pkk tarafından kaçırılan sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz öğretmenimiz pkk tarafından öldürüldü. Öğretmenimiz şehit oldu.

pkk tarafından kaçırılan Necmettin Yılmaz öğretmenimiz şehit edildi

pkk tarafından kaçırılan Necmettin Yılmaz öğretmenimiz şehit edildi

Terör örgütü pkk ya yakın yayın organlarından Necmettin Yılmaz öğretmenimizin hayatını kaybettiği yönünde bilgiler geliyor. Geçtiğimiz hafta memleketine giderken pkk tarafından kaçırılan Necmettin öğretmenimizin durumu hakkında resmi kurumlarımızdan açıklama gelmezken örgütçü terörist haber sitelerinden öğretmenimizin pkk tarafından öldürüldüğü açıklanıyor.

NECMETTİN YILMAZ ŞEHİT OLDU

Öğretmenler İçin olarak bu açıklamalara, haberlere inanmak istemiyoruz, devletimizden resmi açıklama bekliyoruz ancak yapılan örgüt açıklamasında öğretmenimizin kaçırıldıktan kısa bir süre sonra şehit edildiği bilgisini ogretmenlericin.com takipçileri ile üzülerek paylaşıyoruz. Urfa ili Siverek ilçesi Çiftçibaşı köyünde müdür yetkili sınıf öğretmeni olarak görev yaparken arabası ile memleketine giden öğretmenimizin arabası kurşunlanmış ve ateşe verilmiş olarak bulunmuştu.

AÇIKLAMA ÖRGÜTE YAKIN YAYINDAN GELDİ

Bugün akşam saatlerinde örgüte yakın sitelerden verilen bilgilere göre terör örgütü pkk nın silahlı kanadı olarak lanse edilen Halk Savunma Güçleri (HPG) tarafından 16 Haziran günü öğretmenimizin Tunceli’nin kürtçe adı Zaxge olan köy yakınlarında öldürüldüğü açıklandı.

Yapılan açıklama;

“Dersim’de gerilla güçlerimizin yerlerini ve hareket tarzlarını ihbar eden ve düşman ile işbirliği içinde olan Necmettin Yılmaz isimli şahıs 16 Haziran günü Dersim’e bağlı Zaxge köyü yakınlarında cezalandırılmıştır.”

Öğretmenler İçin olarak çok üzgünüz, öğretmenimizin şehit olmasına inanmak istemiyoruz!

Sosyal Medyada Paylaşın:

9 yorum

 1. SAYIN HOCAMIZA ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.
  BU HAİNLİĞİ,GÖZÜ DÖNMÜŞLÜĞÜ VE ÖĞRETMENE YAPILAN
  SALDIRIYI ŞİDDETLE LANETLİYORUM.

 2. Rabbim sizi kahretsin inşallah nasıl kıyarsınız o gencecik insana kahrolun inşallah nalet adı şerefsiz köpekler cani itler bu mubarek gecede can yaktınız rabbim sizi kahretsin inşallah aşşalık köpekler

 3. Yanlış bir haber olmasını temenni ediyorum bu caniler için idam talep ediyorum kahrolsun ABD ve Siyonistler derken müslümanların uyanmalari için Rabbime dua ediyorum.

  • Allah kahretsin bu köpek sürüsünü,,mevlam ailesine sabır versin..oğlumuz öğretmen oldu,görev başı yaptı diye sevin..9 ay sonra ölüm haberini al..çok acı..

 4. Allahım bu mübarek gece hakkı için inşallah doğru bir haber değildir. Rabbim zalime firsat verme. Peygamber mesleği yapan bu kardesimizi sen koru allahım.zalimleri hainleri helak et amin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YORUM