Sanık İçin 15 Yıl Ağır Hapis İstendi

Sanık İçin 15 Yıl Ağır Hapis İstendi Sanık İçin 15 Yıl Ağır Hapis İstendi Bu kişiye biz öğretmen demiyoruz ve demeyeceğiz bunu belirterek haberimizi aktaralım. Lise öğrencisi Cansel Buse K.’nin ölümüne sebep olan sanık Bayram Ö. tarafından cinsel istismara uğradığı ve bu sebeple bunalıma girerek intihar ettiği iddialarına ilişkin soruşturma tamamlandı. Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan […]

Sanık İçin 15 Yıl Ağır Hapis İstendi

Sanık İçin 15 Yıl Ağır Hapis İstendi

Sanık İçin 15 Yıl Ağır Hapis İstendi Bu kişiye biz öğretmen demiyoruz ve demeyeceğiz bunu belirterek haberimizi aktaralım.

Lise öğrencisi Cansel Buse K.’nin ölümüne sebep olan sanık Bayram Ö. tarafından cinsel istismara uğradığı ve bu sebeple bunalıma girerek intihar ettiği iddialarına ilişkin soruşturma tamamlandı.

Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede sanık Bayram Ö. hakkında ‘çocuğun cinsel istismarı’, ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak’, ‘çocuğa müstehcen görüntü göndermek’ suçlarından 15 yıla kadar ağır hapis cezası talep edildi.

Mesajlar iddianamede

Okul Müdürü, müdür yardımcısı ve rehber öğretmen de iddianamede ‘sanık‘ olarak yer aldı.

Öğretmenler hakkında da ‘suçu bildirmemek‘ suçlamasıyla 2 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

Kayseri Ağır Ceza Mahkemesi’ne sunulan iddianamede sanık Bayram Ö.’nün Cansel Buse K.’ya gönderdiği mesaj ve fotoğraflara ilişkin bilgiler de yer aldı. 17 yaşındaki lise öğrencisi Cansel Buse K., 17 Şubat’ta babasına ait silahla evlerinde intihar etmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM