Tacizle Suçlanan 30 Yıllık Sınıf Öğretmeni Tutuklandı

Tacizle Suçlanan 30 Yıllık Sınıf Öğretmeni Tutuklandı Tokat’ta görev yapan 30 yıllık sınıf öğretmeni ilkokulda kız öğrencilerine elle tacizde bulunduğu iddiası ile tutuklanarak cezaevine gönderildi. 59 yaşındaki Muharrem G., Tokat’ta 26 Haziran İlkokulunda 4’üncü sınıf öğretmeni olarak görev yapıyor. Evli ve 2 çocuk babası olan sınıf öğretmeni Muharrem G., geçtiğimiz günlerde ders saati içerisinde iddiaya göre kız öğrencilere elle tacizde […]

Tacizle Suçlanan 30 Yıllık Sınıf Öğretmeni Tutuklandı

Tacizle Suçlanan 30 Yıllık Sınıf Öğretmeni Tutuklandı

Tokat’ta görev yapan 30 yıllık sınıf öğretmeni ilkokulda kız öğrencilerine elle tacizde bulunduğu iddiası ile tutuklanarak cezaevine gönderildi.

59 yaşındaki Muharrem G., Tokat’ta 26 Haziran İlkokulunda 4’üncü sınıf öğretmeni olarak görev yapıyor. Evli ve 2 çocuk babası olan sınıf öğretmeni Muharrem G., geçtiğimiz günlerde ders saati içerisinde iddiaya göre kız öğrencilere elle tacizde bulundu. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki sevgi evlerinde kalan iki kız öğrenci yaşanan bu taciz durumunu okulun idarecilerine anlattı. Okul idarecileri tarafından olay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne intikal ettirildi.

ÖĞRETMEN SORUŞTURMA SONUCU AÇIĞA ALINDI

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü yaşanan bu olayın araştırılması için soruşturma başlattı ve olayla ilgili müfettiş görevlendirdi. 30 yıllık sınıf öğretmeni 59 yaşındaki Muharrem G. soruşturma sonucu açığa alındı. Öğrenci velilerinden bazıları sınıf öğretmeni hakkında şikayetçi olunca Muharrem G. gözaltına alındı.

14 KIZ ÖĞRENCİNİN İFADESİ ALINDI

Tokat İl Milli Eğitim müfettişleri soruşturma ile ilgili olarak sınıftaki 14 kız öğrencinin ifadesini aldı. Kız öğrencilerden alınan ifadelerden sonra polis tarafından emniyetteki işlemleri yapılan Muharrem G., sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı ve cezaevine gönderildi.

HaberlerCom

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
öğretmen taciz

1 Yorum

  1. Bu olaylar artık sürekli günyüzüne çıkıyor. Doğal gibi karşılanmaya başladı ülkemizde ! Buna devletin önlem alması gerekli.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM