Tartıştı, Darp Edildi, Sürgün Yedi!

Tartıştı, Darp Edildi, Sürgün Yedi. Öğretmenin Başına Gelmeyen Kalmadı Tartıştı, Darp Edildi, Sürgün Yedi! Öğretmenin Başına Gelmeyen Kalmadı. Birleşik Kamu-iş Konfederasyonu Genel Örgütlenme Sekreteri Barış Düdü, CHP’li İzmir Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği Öğretmenler Günü balosunda Belediye Başkan Yardımcısı ve Özel Kalem Müdürü Mehmet Tuncer tarafından darp edilmişti. Düdü’nün şimdi de İzmir Çiğli Organize Sanayi Bölgesi Mesleki Eğitim Merkezi’ne […]

Tartıştı, Darp Edildi, Sürgün Yedi!

Tartıştı, Darp Edildi, Sürgün Yedi. Öğretmenin Başına Gelmeyen Kalmadı

Tartıştı, Darp Edildi, Sürgün Yedi! Öğretmenin Başına Gelmeyen Kalmadı. Birleşik Kamu-iş Konfederasyonu Genel Örgütlenme Sekreteri Barış Düdü, CHP’li İzmir Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği Öğretmenler Günü balosunda Belediye Başkan Yardımcısı ve Özel Kalem Müdürü Mehmet Tuncer tarafından darp edilmişti.

Düdü’nün şimdi de İzmir Çiğli Organize Sanayi Bölgesi Mesleki Eğitim Merkezi’ne sürüldüğü ortaya çıktı. Atama kararını sosyal medya hesabından duyuran Düdü bu duruma tepki gösterdi. Düdü, “Öğretmenlere küfreden zatı muhtereme müsaade etmediğimiz için üstüne de darp edildiğimiz halde Milli Eğitim Müdürlüğü’nce sürgün cezasına çarptırıldık dostlar” diye yazdı.

Öğretmenin Başına Gelmeyen Kalmadı.
Tartıştı, Darp Edildi, Sürgün Yedi!

 

Tartıştı, Darp Edildi, Sürgün Yedi

 

OdaTv

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM