Terör Sempatizanı Öğretmenler!

Terör Sempatizanı Öğretmenler! Terör Sempatizanı Öğretmenler! derhal meslekten atılmalıdır. Daha önce sizlerle bir yazı paylaşmıştık. Şırnak’ın Silopi ve Cizre ilçelerinde görev yapan öğretmenlere atılan SMS ile istedikleri bir ilde seminere katılacakları belirtildi ve öğretmenler terör nedeniyle görev yerlerinden ayrıldılar. O dönem ortaya atılan iddialardan birisi de bir kısım öğretmenlerin terörün içerisinde yer aldığı ve terör destekçisi olduğuydu. Hangi Öğretmenler […]

Terör Sempatizanı Öğretmenler!

Terör Sempatizanı Öğretmenler!

Terör Sempatizanı Öğretmenler! derhal meslekten atılmalıdır. Daha önce sizlerle bir yazı paylaşmıştık. Şırnak’ın Silopi ve Cizre ilçelerinde görev yapan öğretmenlere atılan SMS ile istedikleri bir ilde seminere katılacakları belirtildi ve öğretmenler terör nedeniyle görev yerlerinden ayrıldılar.

O dönem ortaya atılan iddialardan birisi de bir kısım öğretmenlerin terörün içerisinde yer aldığı ve terör destekçisi olduğuydu.

Terör Sempatizanı Öğretmenler! Terör Saldırısı Yanan Araba Yol Kesme
Terör Sempatizanı Öğretmenler! Terör Saldırısı Yanan Araba Yol Kesme

Bu haberimizde detayları bulabilirsiniz.

Şanlıurfa’da yaşanan bir olay, daha doğrusu soruşturma bugün gündemdeydi. Siverek Kaymakamı Vural Karagül’ün açıklaması manşetlerde yer aldı. Siverek’te görev yapan bir ücretli yedi kadrolu öğretmenin sosyal medya hesaplarından terör örgütünü öven yazıları ve paylaşımlardan dolayı haklarında idari soruşturma başlatıldığı Kaymakam Karagül tarafından açıklandı.

Kaymakam Karagül bu tür terör sempatizanı yazıların, paylaşımların sosyal medya üzerinde de olsa izin vermeyeceklerini söyledi.

Bu sekiz öğretmenden ücretli öğretmenin görevine son verilerek çıkışı verildi. Diğer öğretmenlerin soruşturmaları sürüyor.

Öğretmenler İçin olarak terör yanlısı, sempatizanı, destekçisi öğretmen, memur dahil kamu kurum ve kuruluşlarındaki kişilerin temizlenmesi ve gerekli cezanın kesilmesini sonuna kadar destekliyoruz.

Bu konunun da takipçisi olacağız.

 

Öğretmenler İçin

 

© Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bilgiler, resimler, haberler izin alınarak, kaynak gösterilmek kaydıyla kullanılabilir. www.ogretmenlericin.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM