Yusuf Tekin; terör örgütü destekçisi ‘çürük elmalar’ ayıklanacak

Müsteşar Yusuf Tekin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Terör örgütü bağlantılı MEB personeli için “çürük elma” tabirini yineledi.

Yusuf Tekin; terör örgütü destekçisi ‘çürük elmalar’ ayıklanacak

Yusuf Tekin; terör örgütü destekçisi çürük elmalar ayıklanacak

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşarı Yusuf Tekin twitter hesabından açıklamalarda bulundu. 2016-2017 Eğitim Öğretim yılının yarın başlayacak olmasından dolayı açıklamalarda bulunan Yusuf Tekin gündemde olan terör örgütü destekçisi MEB personeli için çürük elma ifadesini kullandı.

ÇÜRÜK ELMALAR

Müsteşar Yusuf Tekin açıklamasında, terör örgütü destekçisi olan ve MEB camiasını, Maarif camiasını lekeleyen, MEB çalışanlarını ve camiasını zan altında bırakan çürük elmaların ayıklandığı yepyeni bir dönem vurgusu yaptı. Yusuf Tekin açıklamasının devamında bu terör örgütü destekçisi çürük elmaların temizlenmesi, tespit edilmesi gibi işlemlerde en büyük destekçilerinin öğretmenler olduğunu ifade etti. Öğretmenlerin bu süreçte kendilerine yardımcı olarak sorumluluklarını paylaştıklarını ifade eden Tekin, en büyük destek unsurunun öğretmenler olduğunu vurguladı.

YORUCU BİR YIL BAŞLIYOR

Yusuf Tekin, 2016-2017 eğitim öğretim yılının yarın yeni bir enerji ve yeni bir aşkla başlayacağını belirtirken, başta öğretmenler, yönetici ve idareciler, veliler, öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına başarı dileklerini iletti. Tekin son mesajında bu yılın daha yorucu geçeceğini ve daha çok çalışmaları gerektiğinin vurgusunu yaptı.

Yusuf Tekin’in açıklamaları için TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Etiketler:
Yusuf Tekin

2 yorum

  1. TUNCELİDE TÖRÖRİST BAGLANTILI ÖĞRETMENLERİ İADE ETTİNİZ tabi oraya öğretmen bulamayacaktınız mecbur iade edildiler peki suçsuz müslüman başı kapalı öğretmenleri niye açığa aldınız hala bekletiyorsunuz kasıtlı suç isnat edilen bir asya bankda 5 kuruşu olan öğretmenleri bile açığa aldınız allah sizi bildiği gibi yapsın çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın ..kanıt yok belge yok sadece asılsız ihbar var ihbar edenlerde chp li okul müdürleri chp li muhtarlar bunları bile kale alıp müslümanlara işkence yapıyorsunuz bir akpartili olarak size sesleniyorum bunun vebali altında kalacaksınız sandıkda meraklanmayın sandık önümüze gelecek ve göreceksiniz suçsuz açığa almak insanları görevine iade etmemek çamur at izi kalsın

  2. Sizi Allah’a havale ediyorum hem o fetöcülerden hemde savunma hakkı vermeyen beş parasız iş bavruları sizin korkunuzdan reddedilen ,çoçuklarının ihtiyacını karşılamayacak hale getirilen eski bir öğretmen olarak sizlerin ahirette peşinizde olacağım. Allah asıl çürük elmaları elbetteki ortaya çıkarıcıdır.O lafa bakmaz yüreklere bakar.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM