Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Projesi başvurusu ve kılavuzu

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Projesi hakkında gerekli resmi yazı kurumlara gönderildi. Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Projesi başvuruları, kategorileri ve diğer hususlar MEB tarafından yayımlanan kılavuzda ayrıntılı olarak anlatıldı.

Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Projesi başvurusu ve kılavuzu

Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Projesi başvurusu ve kılavuzu

Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri olarak bilinen ve MEB tarafından uygulanan projenin beşincisi 2016-2017 eğitim öğretim yılı için yapılacak. Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Projesi Genelgesi kapsamında öğretmenler, kurumlar, idareciler ve diğer MEB personelleri başvuru yapabilecekler. Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Projesi başvuru tarihleri 17 Nisan-30 Nisan arası olarak belirlendi.

EĞİTİM ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ PROJESİ GENELGESİ

2017/15 Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Projesi Genelgesi yayınlandı. 2017 15 sayılı genelge kapsamında MEB bünyesinde eğitim öğretim alanlarında özgün uygulamaların, projelerin ödüllendirilmesi amaçlanmaktadır. Özgün proje, uygulama ve fikirlerin teşvik edilmesi adına verilen Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri yenilikçi uygulamaların eğitim sistemine kazandırılması için teşvik niteliğindedir. ğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri başvurusu ile öğretmenler, yöneticiler, çalışanlar kendilerine özgü eğitime katkı sağlayacak konularda yaptıkları çalışmalarla başvuruda bulunabilirler.

EĞİTİM ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ PROJESİ KATEGORİLERİ

Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Projesi başvurusu kapsamında ilgili kategoriler;

Öğretim Yöntem ve Teknikleri,
Bilimsel ve Teknolojik Faaliyetler,
Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesi,
Eğitim Öğretime Erişim ve Yönlendirme,
Olumlu Tutum ve Davranışların Geliştirilmesi,

Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Projesi başvuruları bireysel veya kurumsal olarak yapılabilmektedir. Başvurular Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuru Sistemi üzerinden yapılacak. Başvuru ekranı için başvuracaklar http://eoyo.meb.gov.tr/Login.aspx adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

2016 2017 Eğitim Öğretim yılı Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Projesi başvurusu, duyurusu, kılavuzu ve diğer detayların yer aldığı resmi yazı için TIKLAYINIZ

2017/15 Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Projesi Genelgesi için TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM