MEB 2017 yılı iş takvimi yayımlandı. İl içi, il dışı, özür grubu atama takvimi

2017 yılı il içi atama, 2017 il dışı atama, Ocak-Şubat özür grubu ataması ve Ağustos özür grubu ataması takvimini Milli Eğitim Bakanlığı iş takvimi içerisinde açıkladı.

MEB 2017 yılı iş takvimi yayımlandı. İl içi, il dışı, özür grubu atama takvimi

MEB 2017 yılı iş takvimi yayımlandı. İl içi, il dışı, özür grubu atama takvimi tarihlerinin ayrıntıları belli oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB),  Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından 2017 MEB İş takvimi yayımlandı. Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan 2017 yılı iş takvimi detaylarına baktığımızda Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü, Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Başkanlığı, Strateji Geliştirme Başkanlığı, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü, İç Denetim Birimi Başkanlığı, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü (İKGM), Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı, İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı 2017 yılı MEB iş takvimi yer almaktadır. MEB 2017 yılında kutlanacak, tören yapılacak Belirli Gün ve Haftalar takvimi de yayımlanan iş takvimi içerisinde yer aldı.

ÖZÜR GRUBU ATAMA TAKVİMİ

MEB Personelinin Yarıyıl dönemi mazeret durumu yer değiştirme işlemleri 2017 yılı MEB iş takvimi içerisinde 2 Ocak 2017-28 Şubat 2017 tarihleri olarak yer almıştır. Ocak 2017 özür grubu atama işlemlerinin bu tarihler arasında yapılacağı, ilerleyen günlerde çıkarılacak olan 2017 Ocak/Şubat özür grubu atama kılavuzu içerisinde tarihler netleştirilecektir. Yaz dönemi özür grubu atama işlemleri ise 1 Temmuz 31 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. 2017 Ağustos özür grubu atama takvimi ise Temmuz ayında yayımlanacak.

İL İÇİ ATAMA VE İL DIŞI ATAMA

2017 il içi atama takvimi ve 2017 il dışı atama takvimi MEB 2017 iş takvimi içerisinde aynı madde içerisinde yer almaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2017 yılı il içi isteğe bağlı yer değiştirme ataması ile 2017 iller arası yer değiştirme atamasının takvimini 2 mayıs-30 Haziran tarihleri arasında göstermiş olup, önceki yıllarda yapıldığı gibi Mayıs ayının sonuna kadar il içi atamanın, haziran ayı sonuna kadar da iller arası yer değiştirmenin yapılacağı  yayımlanacak olan il içi atama kılavuzu ve il dışı atama kılavuzunda yer alacaktır.

MEB 2017 yılı iş takvimi İNDİR

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM