MEB Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği Güncel Son Hali

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 12 Temmuz 2019 tarihinde yapılan son değişikliklerden sonra yönetmeliğin güncel halini yayınlıyoruz.

MEB Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği Güncel Son Hali

MEB Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği Güncel Son Hali

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 12 Temmuz 2019 tarihinde 30829 sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. Yönetmelikte yapılan değişikliklerle birlikte Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği son hali 2019 yılının Temmuz ayında belirlenmiş oldu.

YÖNETMELİKTE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Değişen okul öncesi eğitim ve ilköğretim kurumları yönetmeliğinde olduğu gibi ortaöğretim kurumlar yönetmeliğinde de ara tatiller düzenlendi. Öğretmenlerin mesleki çalışmaları ile ilgilide yönetmelikte düzenlemeye gidilirken öğretmenler artık seminer çalışmalarını kendi okullarında yapacaklar.

YÖNETMELİĞİN SON GÜNCEL HALİ

ogretmenlericin.com olarak MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ORTAÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ ve yönetmelik eklerini son değişiklikler ile birlikte sizler için düzenledik.

Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği son hali pdf dosyası için TIKLAYINIZ

Yönetmelik ekleri için TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Çocuğum mart 2013 doğumlu ve RAM tarafından özel eğitim tanısı bulunmakta ben kaynaştırma öğrencisi olarak okul öncesi eğitime devam ettirmek istiyorum çok faydasını gordum çünkü.Yayimladiginiz yaş tablosuna göre 78 aylık ve RAM kararı ile okul öncesi eğitime devam edebileceği yazıyor fakat RAM Eylül 2019 itibarı ile 79 aydan gün aldığı gerekçesi ile ilkokula başlamasına dair rapor veriyor ve ısrarla raporu değiştirmiyor bu yaş tablosunun kanuni dayanağı nedir ? Yönetmelikte gün almak diye bir kavram yok ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM