Okul Sütü Programı ve Kuru Üzüm Dağıtım Programı Veli İzin Formları

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından Okul Sütü Programı ve Okullara Kuru Üzüm Dağıtım Programı Veli İzin Formları konulu resmi yazı tüm kurumlara gönderildi.

Okul Sütü Programı ve Kuru Üzüm Dağıtım Programı Veli İzin Formları

Okul Sütü Programı ve Kuru Üzüm Dağıtım Programı Veli İzin Formları

Temel Eğitim genel Müdürlüğünün 19.09.2017 tarihli 143057l4 sayılı Okul Sütü Programı ve Okullara Kuru Üzüm Dağıtım Programı Veli İzin Formları konulu resmi yazısı okullara gönderilirken Milli Eğitim Bakanlığı 2017-2018 eğitim öğretim yılında öğrencilere dağıtılacak olan okul sütü ve kuru üzüm ile ilgili iş ve işlemler hakkında bilgilendirmede bulundu.

OKUL SÜTÜ VE KURU ÜZÜM

2017-2018 eğitim öğretim yılında Okullara Kuru Üzüm Dağıtım Programı birinci dönemden itibaren uygulanmaya başlayacak. Anaokulu, uygulama sınıfı, anasınıfı ve ilkokullarda uygulanan okul sütü programı da 2017-2018 eğitim öğretim yılı ikinci döneminde başlayacak.

2017-2018 eğitim öğretim yılı kuru üzüm ve okul sütü programı ile veli izin formları için Tıklayınız

3 EKİM TARİHİNDE BAŞLIYOR

Okullarda kuru üzüm dağıtımı 3 Ekim 2017 tarihinde başlayacak. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kurumlara gönderilen resmi yazıda kuru üzüm dağıtım programının 3.10.2017 tarihinde başlayacağı haftanın salı ve perşembe günleri olmak üzere iki gün dağıtılacak olan kuru üzümlerin öğrencilere 14 hafta dağıtılacağı belirtildi. İl/ilçe/okul müdürlüklerinin 29 Eylül 2017 tarihine kadar yapması gereken iş ve işlemlerde Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı.

Okul Sütü ve Kuru Üzüm Programı

Okul Sütü Dağıtım İzin Formu ve Okullara Kuru Üzüm Dağıtımı İzin Formu anasınıfına ve birinci sınıfa yeni gelen öğrencilere dağıtılacak. Önceki yıllarda süt ve üzüm beyanında bulunan öğrencilerin taleplerinde değişiklik olmuşsa yeni form dağıtılacak ve sistem üzerinden gerekli işaretleme yapılacak. Eğer geçtiğimiz eğitim öğretim yılında öğrencinin üzüm ve süt izni hususunda bir değişiklik yoksa önceki beyanlar esas alınacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM