En İyi Aday Öğretmen Günlüğü Yarışması

En İyi Aday Öğretmen Günlüğü Yarışması En İyi Aday Öğretmen Günlüğü Yarışması yapılacak. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı: ”En iyi aday öğretmen günlüğü” yarışması yapılacak. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, aday öğretmen yetiştirme süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. ”En iyi aday öğretmen günlüğü” yarışması yapılacak Aday öğretmenlerden, yaptıkları faaliyetlerle ilgili günlük tutmaları, kişisel ve mesleki gelişim […]

En İyi Aday Öğretmen Günlüğü Yarışması

En İyi Aday Öğretmen Günlüğü Yarışması

En İyi Aday Öğretmen Günlüğü Yarışması yapılacak. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı: ”En iyi aday öğretmen günlüğü” yarışması yapılacak.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, aday öğretmen yetiştirme süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

”En iyi aday öğretmen günlüğü” yarışması yapılacak Aday öğretmenlerden, yaptıkları faaliyetlerle ilgili günlük tutmaları, kişisel ve mesleki gelişim dosyaları hazırlamaları istenecek; dosyadaki faaliyetler, performans değerlendirmelerinde veri olarak kullanılacak. İkinci dönem de gittikleri okulda, öğretmenler ve okul müdürü tarafından performans değerlendirmesine tabi tutulacak aday öğretmenler, Bakan Avcı’nın talimatıyla, tuttukları günlükler arasında ´en iyi aday öğretmen günlüğü´ gibi bir yarışma yapılarak derece alan öğretmenlerin günlükleri diğer öğretmenlerle paylaşılacak.

MEB Personel, Personel MEB Haber
Personel MEB Haber

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM