Ödül alan öğretmenlerin listesi Nisan 2017 Tebliğler dergisinde yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) personelleri arasında 2016 yılında ödül alan öğretmen, idareci, şef vs isimleri 2017 Nisan ayı tebliğler dergisinde yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığında 2016 yılında toplam 2210 kişi ödüllendirildi. Ödül alanların kurumları, isimleri ve görev unvanları da açıklandı.

Ödül alan öğretmenlerin listesi Nisan 2017 Tebliğler dergisinde yayımlandı

Ödül alan öğretmenlerin listesi Nisan 2017 Tebliğler dergisinde yayımlandı

Geçtiğimiz yıl Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görev yapan personellerden ödül alanların listesi açıklandı. Açıklanan listeye göre 2016 yılında Milli Eğitim Bakanlığında 2210 kişinin ödüllendirildiği görülmektedir. Nisan 2017 Tebliğler Dergisi 06.04.2017 tarihinde yayımlandı. Yayımlanan Tebliğler Dergisinde yer alan ödül alanların bilgileri, isimleri kamu ile paylaşılırken, ödül alan MEB personeli arasında öğretmenler, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şefler, Teknisyenler, Şube Müdürleri, VHKİ’ler, okul müdürleri, müdür yardımcıları da bulunmaktadır. 2210 kişinin neden ve ne zaman ödül aldığı bilgisine yer verilmezken, Nisan 2017 Tebliğler Dergisinde sadece 2016 yılında ödül alan öğretmenlerin listesi yer aldı.

MEB’İN 2016 YILI ÖDÜL LİSTESİ YAYIMLANDI

2 bin 210 kişilik Milli Eğitim Bakanlığı ödül listesinde MEB bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev yapan personeller yer almakta olup, neredeyse her unvandan personel bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak öğretmenlerin ödüllendirildiği görülmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü (İKGM) tarafından yayımlanan 2016 yılı MEB ödül listesinde yer alan kişilerin ödül türlerine de yer verilmedi.

HER İLDE ÖDÜL YOK

MEB 2016 ödül listesine ogretmenlericin.com olarak göz attığımızda her ilde ödül olmadığını görmekteyiz. Örneğin Şanlıurfa ilinden ödül alan bir tane dahi öğretmen bulunmamaktadır. Ayrıca 5-10 bin nüfusa sahip ilçelerde 5-6 çalışan ödül almışken, 50-100 bin nüfusa sahip ilçelerde ödül alan personel bulunmamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının ödül alan kişilerin listesinde ek olarak hangi derecede ödül aldığının açıklanması iyi olacaktır.

2016 yılında ödül alan 2210 MEB personeli (öğretmen, idareci, şef, teknisyen, şube müdürü vs) listesi için TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM