Öğrenim Bilgilerinizi Güncellemediniz Mi?

Öğrenim Bilgilerinizi Güncellemediniz Mi? Öğrenim Bilgilerinizi Güncellemediniz Mi? Milli Eğitim Bakan Nabi AVCI katıldığı programlarda, konuşmalarında “sahte diplomalı öğretmen” vurgusu yapmaktadır. Gündemde büyük yer eden “sahte diplomalı öğretmen” haberleri ve görevden alınan sahte öğretmen haberleri arka arkaya gelmektedir. Bizde Öğretmenler İçin olarak bu haberleri sizlere aktarıyoruz. Konuyla İlgili Başlıca Haberlerimiz: Diploması Sahte 60 Öğretmen! ……………. […]

Öğrenim Bilgilerinizi Güncellemediniz Mi?

Öğrenim Bilgilerinizi Güncellemediniz Mi?

Öğrenim Bilgilerinizi Güncellemediniz Mi? Milli Eğitim Bakan Nabi AVCI katıldığı programlarda, konuşmalarında “sahte diplomalı öğretmen” vurgusu yapmaktadır.

Gündemde büyük yer eden “sahte diplomalı öğretmen” haberleri ve görevden alınan sahte öğretmen haberleri arka arkaya gelmektedir.

Bizde Öğretmenler İçin olarak bu haberleri sizlere aktarıyoruz.

Konuyla İlgili Başlıca Haberlerimiz:

Diploması Sahte 60 Öğretmen!

…………….

Sahte Diplomalı Öğretmenler Aranıyor!

…………….

4 Sahte Öğretmen Yakalandı (Video)

……………..

Görevden Alınan Sahte Öğretmen Sayısı 71 Oldu

……………..

‘Sahte Diplomalı Öğretmen’ Görevden Alındı

……………………

Yaklaşık 75 öğretmenin görevine son verildi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından araştırmalar devam ediyor. Bakanlık tüm öğretmenlerin MEBBİS’ten öğrenim bilgilerini kontrol etmesini ve hata, yanlışlık varsa en yakın ilçe milli eğitim/il milli eğitim müdürlüklerine başvurarak hatanın düzelttirilmesini istedi.

Biz de bu işlemin nasıl yapılacağını, öğretmenlerin ne yapması gerektiğini Öğretmenler Dikkat! ACİL Bunu Yapın! bu başlığımızda anlatmıştık.

Burada anlattığımız iş ve işlemlerin 12.01.2016 ile 12.02.2016 tarihleri arasında yapılması gerekmektedir. Zaman kaybetmeden tüm öğretmenlerimiz bu işlemleri yaptırsınlar ve mağdur olmasınlar.

Öğretmenler İçin

MEB Personel, Personel MEB Haber
MEB Personel, Personel MEB Haber

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM