Okulların Hizmet Bilgileri Güncellendi

Okulların Hizmet Bilgileri Güncellendi Okulların Hizmet Bilgileri Güncellendi Milli Eğitim Bakanlığı, 2 bin 737 eğitim biriminin hizmet bölgesi, hizmet alanı, zorunlu çalışma yükümlülüğü sürelerini yeniledi, güncelledi. Milli Eğitim Bakanlığı bu konuda hata yaptı! Bunun zamanı, sırası şimdi olmamalıydı. Öğretmenler İçin, sitesi olarak soruyoruz neden atama tercihleri öncesi güncellenip yayınlanmadı? Öğretmenler bu konuda mağdur olmayacak mı? […]

Okulların Hizmet Bilgileri Güncellendi

Okulların Hizmet Bilgileri Güncellendi

Okulların Hizmet Bilgileri Güncellendi Milli Eğitim Bakanlığı, 2 bin 737 eğitim biriminin hizmet bölgesi, hizmet alanı, zorunlu çalışma yükümlülüğü sürelerini yeniledi, güncelledi.

Milli Eğitim Bakanlığı bu konuda hata yaptı! Bunun zamanı, sırası şimdi olmamalıydı.

Öğretmenler İçin, sitesi olarak soruyoruz neden atama tercihleri öncesi güncellenip yayınlanmadı?

Öğretmenler bu konuda mağdur olmayacak mı? Örneğin yılda 22 hizmet puanı veren bir okul tercih eden öğretmen, bu okulun hizmet puanı 18’e düştüğü için yıllık 4 hizmet puanı kayba uğramayacak mı?

Aynı şekilde zorunlu hizmet süresi 4 yıl olan bir okul tercih eden Öğretmen aynı okulun zorunlu hizmet süresi 5 yıla çıkarıldığı için 1 yıllık kayıp yaşamayacak mı?

Milli Eğitim Bakanlığı bu güncellemeleri Şubat 2016 Öğretmen Atamalarından önce yapmalıydı ve birinci aşaması dün sonra eren öğretmen ataması tercihlerine yetişmeliydi.

Öğretmenler bu konuda mağdur olacaklar.

Hizmet Bilgileri Güncellenen Okulların Listesi 1.Bölüm İçin TIKLAYINIZ.

Hizmet Bilgileri Güncellenen Okulların Listesi 2.Bölüm İçin TIKLAYINIZ.

Hizmet Bilgileri Güncellenen Okulların Listesi 3.Bölüm İçin TIKLAYINIZ.

MEB Personel, Personel MEB Haber
Personel MEB Haber

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Böyle bir saçmalık olabilir mi ? Madem hata vardı bunu atamalardan önce değiştirmeleri gerekirlerdi. Kaç atama oldu belki ama MEB in aklı başına yeni geliyor !

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM