Asli Öğretmenliğe Geçiş yazılı sınavı giriş yeri bilgisi açıklandı (19 Mart 2017)

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından 19 Mart 2017 tarihinde pazar günü yapılacak olan Asli Öğretmenliğe Geçiş Yazılı Sınavı giriş yeri bilgileri MEB tarafından açıklandı. Asli öğretmenliğe geçiş yazılı sınav giriş yeri sorgulamak için tıklayınız.

Asli Öğretmenliğe Geçiş yazılı sınavı giriş yeri bilgisi açıklandı (19 Mart 2017)

Asli Öğretmenliğe Geçiş yazılı sınavı giriş yeri bilgisi açıklandı (19 Mart 2017)

19 Mart tarihinde yapılacak olan asli öğretmenliğe geçiş yazılı sınavı sınav giriş yerleri açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 19.03.2017 tarihinde yapılacak olan aday öğretmen yazılı sınavı sınav giriş yeri belgelerinin açıklandığı belirtildi. Asli öğretmenliğe geçiş yazılı sınavı sınav giriş belgeleri Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü internet sitesinden de öğrenilebilecek.

YAZILI SINAV 19 MART TARİHİNDE

Aday öğretmenlerin gireceği asli öğretmenliğe geçiş yazılı sınavı 19 Martta yapılacak. Pazar günü yapılacak olan yazılı sınav saat 14:00’da başlayacak. Asli öğretmenliğe geçiş sınavı kılavuzu kapsamında yazılı sınava giren her aday sözlü sınava (mülakata) girecek. Asli öğretmenliğe geçiş mülakat tarihleri ise 27/03/2017-27/04/2017 olarak açıklanmıştı. Asli öğretmenliğe geçiş yazılı sınavı sonucu ile asli öğretmenliğe geçiş sözlü sınav sonucu 5 Mayıs 2017 tarihinde açıklanacak.

4 YANLIŞ 1 DOĞRUYU GÖTÜRECEK

ogretmenlericin.com olarak da bu uyarıyı sınava girecek adaylara yapmıştık. Tekrar hatırlatalım asli öğretmenliğe geçiş yazılı sınavında 2017 yılında yapılan değişiklikle dört yanlış bir doğruyu götürecek. Asli Öğretmenliğe Geçiş Sınavı ile ilgili dikkat edilecek hususlar her aday tarafından dikkate alınmalı ve okunmalıdır.

Asli Öğretmenliğe Geçiş Yazılı Sınavı giriş yeri öğrenmek, yazılı sınav yeri sorgulamak için TIKLAYINIZ

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM