BİLSEM öğretmen sonuç sorgulama, sözlü sınava girmeye hak kazananlar

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme Sürecine İlişkin Duyuru Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlandı. Nisan 2017 öğretmenlerin BİLSEM sözlü sınava girmeye hak kazananların listesi açıklandı. BİLSEM sözlü sınava girmeye hak kazanan öğretmenlerin randevu bilgileri öğrenme ekranı aktif oldu.

BİLSEM öğretmen sonuç sorgulama, sözlü sınava girmeye hak kazananlar

BİLSEM öğretmen sonuç sorgulama, sözlü sınava girmeye hak kazananlar

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü 18.04.2017 tarihinde BİLSEM sözlü sınava girmeye hak kazanan öğretmen bilgilerini açıkladı. MEB sözlü sınava girecek olan öğretmenlerin sonuçlarını öğrenmek için hazırladığı sonuç sorgulama ekranını sabah saatlerinde aktif etti.

BİLSEM SÖZLÜ SINAVA GİRECEKLER ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

2017 yılı BİLSEM öğretmen atama ve yer değiştirme süreci sona ermek üzere. Milli Eğitim Bakanlığı sözlü sınava girmeye hak kazanan MEB personeli bilgilerini öğrenmek için sorgulama ekranını devreye soktu. BİLSEM öğretmen sonuç sorgulama ekranından sözlü sınava girecek öğretmenlerin bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada BİLSEM 2017 öğretmen atama işlemleri sözlü sınava girmeye hak kazanan öğretmenlerin randevu yerleri, randevu tarihleri ve randevu saatleri açıklandı ifadesi kullanıldı.

BİLSEM sözlü mülakata girmeye hak kazanan öğretmen sorgulama ekranı için TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM