MEB 2018 yılı görevde yükselme sınav tarihi açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı İKGM tarafından yapılan açıklamada 2018 yılında görevde yükselme sınavının 9 Aralık 2018 tarihinde gerçekleşmesi duyuruldu.

MEB 2018 yılı görevde yükselme sınav tarihi açıklandı

MEB 2018 yılı görevde yükselme sınav tarihi açıklandı

Uzun süredir Milli Eğitim Bakanlığından talep edilen görevde yükselme sınavı için MEB son açıklamasında sınav tarihini belirledi. MEB Personel Genel Müdürlüğünün yayınladığı duyuruda görevde yükselme sınavının 09 Aralık 2018 tarihinde gerçekleşmesinin planlandığı ifade edildi.

MEB GÖREVDE YÜKSELME SINAVI

Milli Eğitim Bakanlığı görevde yükselme sınavını 2018 yılı sonuna doğru yapacak. Bakanlık yaptığı görevde yükselme sınavı açıklamasında sınav tarihini 09 Aralık 2018 olarak belirlerken görevde yükselme için bekleyen binlerce personel de şimdiden çalışmalara başladı.

Milli Eğitim Bakanlığından görevde yükselme sınavına dair yapılan açıklama;

Bakanlığımız eğitim öğretim hizmetleri sınıfı dışında yer alan memur ve şef unvanına yönelik görevde yükselme sınavının 09 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanmıştır. Personel Genel Müdürlüğü

AYRINTILAR AÇIKLANACAK

MEB görevde yükselme sınavına ilişkin duyuru metni, sınav konuları ve diğer ayrıntıların önümüzdeki günlerde açıklanması beklenmektedir. Bakanlık şimdiden sınavın tarihini duyurdu ve sınavın kesin olacağını ilan etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM