MEB Şube Müdürlüğü yazılı sınav giriş yerleri belli oldu

2018 yılı MEB şube müdürlüğü yazılı sınav giriş yerleri MEBBİS modülü üzerinden açıklandı.

MEB Şube Müdürlüğü yazılı sınav giriş yerleri belli oldu

MEB Şube Müdürlüğü yazılı sınav giriş yerleri belli oldu

Millî Eğitim Bakanlığı İKGM Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Sınav Giriş Yeri Belgesi 15.03.2018 tarihinde açıklandı. İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şube müdürlüğü sınav giriş yeri bilgisine ulaşmak için MEBBİS modülü üzerinden giriş yapılması gerekmektedir.

ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ SINAV GİRİŞ YERİ BELGESİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklama;

Adaylar sınav giriş belgelerine https://mebbis.meb.gov.tr adresine kişisel kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak, Başvuru işlemleri > Genel Bilgiler sayfasından Rapor Al butonuna tıklayarak ulaşabilirler.

SINAV SAATİ DEĞİŞTİRİLMİŞTİ

MEB tarafından 13.03.2018 tarihinde yayımlanan duyuruda da MEB şube müdürlüğü yazılı sınav saatinin değiştirildiği açıklanmıştı. İKGM açıklamasında “01 Nisan 2018 tarihinde saat 14.30´da yapılacak olan Şube Müdürlüğü yazılı sınavının başlama saatinin 14.30 yerine 15.00´a alınması uygun görülmüştür.” ifadelerine yer verirlen adayların bu konuda bilgilendirilmesi istendi.

513 ŞUBE MÜDÜRÜ ATANACAK

MEB 2018 yılı Şube Müdürlüğü Sınavı sonrasında yapılacak değerlendirmelerden sonra 2018 yılında 513 şube müdürlüğü kadrosuna atamalar gerçekleştirilecek. Şube müdürlüğü yazılı sınavına on binlerce öğretmen ve idarecinin başvuru yaptığı biliniyor. Yazılı sınavdan sonra da sözlü mülakat yapılacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM