Müdür B.yardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınav Soru & Cevapları

Müdür B.yardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınav Soru & Cevapları Müdür B.yardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınav Soru & Cevapları  MEB tarafından yayınlandı. 20.03.2016 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü (İKGM) tarafından yapılan Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınavının Soru ve Cevap Anahtarı yayınlandı. 20 Mart 2016 tarihinde, 32 İl merkezinde yapılan Müdür Başyardımcılığı […]

Müdür B.yardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınav Soru & Cevapları

Müdür B.yardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınav Soru & Cevapları

Müdür B.yardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınav Soru & Cevapları  MEB tarafından yayınlandı.

20.03.2016 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü (İKGM) tarafından yapılan Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınavının Soru ve Cevap Anahtarı yayınlandı.
20 Mart 2016 tarihinde, 32 İl merkezinde yapılan Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınavının Soru ve Cevap Anahtarı MEB tarafından yayınlandı.

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Soruları ve Cevap Anahtarı

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınavının Soru ve Cevap Anahtarı İçin TIKLAYINIZ A Grubu

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınavının Soru ve Cevap Anahtarı İçin TIKLAYINIZ B Grubu

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınavı Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?

Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınav Sonucu Açıklanma Tarihi

20.03.2016 tarihinde saat 14.00’da yapılan, adaylara 100 soru sorularak, 110 dakika sınav süresi verilen, Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınavının açıklanma süresini MEB 18.04.2016 tarihi olarak kılavuzda belirtmişti. Öğretmenler İçin olarak biz daha erken açıklanacağını düşünüyoruz. Tahminimiz Nisan ayının ilk haftasının sonuna doğru Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Sınavının sonucunun açıklanacağını düşünüyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. soruları cevapları açıkladı da, neden 18 nisanda sonuçları açıklıyor acaba ! ösym 3-18 günde açıklıyor bazen 12 günde açıklıyor sınavları ve bu sınavlar binlerce kişinin sınavları. bu sınavda 50-65 bin kişi girmiş diyor meb. neden bu kadar geç ???

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM