“Davayı Kazanan Müdürlüğe Atanır”

“Davayı Kazanan Müdürlüğe Atanır” “Davayı Kazanan Müdürlüğe Atanır” Milli Eğitim Bakanlığı Hukuk Müşavirliği 11/01/2016 tarihinde İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne yazdığı yazıda önceki görüşlerinden farklı bir görüş bildirdi. Yeni görüşte; Müdür olarak görev yapmaktayken görevden alınan kişinin davayı kazanması durumunda, müdür olarak atanması gerektiğini belirtti. İŞTE O GÖRÜŞ YAZISI: Bu yayınlanan yeni görüşe göre Müdür olarak görev yapmaktayken görevinden alınan […]

“Davayı Kazanan Müdürlüğe Atanır”

“Davayı Kazanan Müdürlüğe Atanır”

“Davayı Kazanan Müdürlüğe Atanır” Milli Eğitim Bakanlığı Hukuk Müşavirliği 11/01/2016 tarihinde İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne yazdığı yazıda önceki görüşlerinden farklı bir görüş bildirdi.

Yeni görüşte; Müdür olarak görev yapmaktayken görevden alınan kişinin davayı kazanması durumunda, müdür olarak atanması gerektiğini belirtti.

İŞTE O GÖRÜŞ YAZISI:

"Davayı Kazanan Müdürlüğe Atanır"
"Davayı Kazanan Müdürlüğe Atanır"

Bu yayınlanan yeni görüşe göre Müdür olarak görev yapmaktayken görevinden alınan müdürün dava açması halinde ve davayı kazanması sonucunda tekrar eski görevi olan müdürlük görevine atanması gerektiğini belirtti.

Müdür olma şartları nelerdir? Müdürlük için kaç yıl öğretmenlik yapma şartı vardır? Müdürlük sınavı ne zaman yapılacak? Müdürlük sınavı 2016.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM