Göreve iade edilenlerin listesi 29 Ekim Kanun Hükmünde Kararname

Meslekten ihraç edilen ve yapılan inceleme soruşturma sonucunda suçsuz oldukları tespit edilen kamu personelinin göreve iadeleri 29 Ekim tarihinde yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) de yayımlandı.

Göreve iade edilenlerin listesi 29 Ekim Kanun Hükmünde Kararname

Göreve iade edilenlerin listesi 29 Ekim Kanun Hükmünde Kararname

1 Eylül tarihinde MEB başta olmak üzere binlerce kamu personeli meslekten ihraç edildi. Meslekten ihraç edilen öğretmenler başta olmak üzere Valilikler ve Bakanlıklarda oluşturulan komisyonlara yüz binden fazla itiraz başvurusu yapıldı. Yapılan başvuruların komisyonlarca incelenmesi sonrası göreve iade edilecek personel bilgilerinin yeni bir KHK’de yayımlanması bekleniyordu. 29 Ekim 2016 tarihinde Resmi Tatil olmasına ve Resmi Gazete’nin gün içinde yayımlanmamasına rağmen akşam saatlerinde yayımlanan göreve iade kanun hükmünde kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı. 675 SAYILI OLAĞANÜSTÜ HAL KAPSAMINDA BAZI TEDBİRLER ALINMASI HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME 29 Ekim 2016 tarihinde yayımlandı.

GÖREVE İADE EDİLENLERİN BİLGİLERİ

Meslekten ihraç edilen ve göreve iade edilenlerin listesi, göreve iade edilenlerin bilgileri, görev yerleri ve hangi kurum personeli oldukları hakkında yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname Resmi Gazete’de yayımlandı.

MESLEKTEN İHRAÇ EDİLENLER, GÖREVE İADE EDİLENLER

29 Ekim tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan meslekten ihraç edilenlerin listesi, göreve iade edilenlerin listesi, kapatılan televizyon ve radyolar ile tekrar açılan radyo ve televizyon listeleri;

29 Ekim tarihi Resmi Gazete’de yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile meslekten ihraç edilenlerin listesi TIKLAYINIZ   alternatif LİNK

29 Ekim tarihi Resmi Gazete’de yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile rütbesi alınanların listesi TIKLAYINIZ

668 KHK ile ihraç edilip 29 Ekim de göreve iade edilenlerin listesi TIKLAYINIZ

672 sayılı KHK ile göreve iade edilip de 29 Ekim tarihinde meslekten ihraç edilenlerin listesi TIKLAYINIZ

1414 sayılı kanuna tabi olup ilişiği kesilenlerin listesi TIKLAYINIZ

673 sayılı KHK ile öğrencilikle ilişiği kesilen 29 Ekim tarihinde iade edilenlerin listesi TIKLAYINIZ

29 Ekim tarihinde kapatılan gazete ve televizyonlar listesi TIKLAYINIZ

668 sayılı KHK ile kapatılan radyo ve TV’lardan 29 Ekim tarihi ile yeniden yayın izni verilenlerin listesi TIKLAYINIZ

RESMİ GAZETE ÇÖKTÜ

Resmi Gazete internet sitesine dakikalardır ulaşılamıyor. Bu yüzden listelerin tamamını oluşturmadan ogretmenlericin.com olarak yayımlayamıyoruz. Göreve iade edilenlerin listeleri tamamı güncellendiğinde sizlerle paylaşacağız.  29 Ekim tarihinde meslekten ihraç edilenlerin listeleri ve 29 Ekim tarihinde göreve iade edilenlerin listeleri için sayfamızda kalınız ve güncellemeye devam ediniz.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM