Müdür Mülakatları Deşifre Oldu

Müdür Mülakatları Deşifre Oldu Müdür Mülakatları Deşifre Oldu Yönetici Atama Mülakat Sürecinde Eğitim Bir Sen Yöneticileri İle Milli Eğitim yetkilileri arasındaki e-posta trafiği ile ilgili mahkemeden flaş karar. Yargılama yapılacak. 2014 yılında müdürlük mülakatları ile ilgili TÜrk Eğitim Sen istanbul Şubelerinini gündeme getridği ve yargıya taşıdığı Bakırköy ilçesinden mülakata girecek kişilerin EK 2 puanı ile mülakatta […]

Müdür Mülakatları Deşifre Oldu

Müdür Mülakatları Deşifre Oldu

Müdür Mülakatları Deşifre Oldu Yönetici Atama Mülakat Sürecinde Eğitim Bir Sen Yöneticileri İle Milli Eğitim yetkilileri arasındaki e-posta trafiği ile ilgili mahkemeden flaş karar. Yargılama yapılacak.

2014 yılında müdürlük mülakatları ile ilgili TÜrk Eğitim Sen istanbul Şubelerinini gündeme getridği ve yargıya taşıdığı Bakırköy ilçesinden mülakata girecek kişilerin EK 2 puanı ile mülakatta kaç puan almaları gerektiği yazılı bir liste elektronik posta yazışmaları ile ilgili mahkeme sürecinde flaş karar çıktı.

Mahkeme dosyayı yargılama yapılmak üzere Bakırköy Cumhuriyet başsavcılığına gönderdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kamu Sen İstanbul İl Başkanı Hanefi BOSTAN:

“İstanbul Milli Eğitim’deki Makam Hırsızları ve Gaspçılar YARGILANACAK…
Türk Eğitim Sen İstanbul Şubeleri olarak YANDAŞ-YALAKA-SARI Sendika yöneticilerinin yönetici görevlendirme yönetmeliği gereğince yapılacak mülakat öncesi kimlerin başarısız sayılması gerektiği,kimlere yüksek puan verileceği ve hangi şube temsilcilerine 100 tam puan verilmesi gerektiği ile ilgili aralarında yaptıkları mail trafiğini tespit etmiş, Ip adresleriyle birlikte cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunmuştuk. Ancak kaymakamlıklar soruşturma izni vermemiş bizde buna istinaden bölge idare mahkemesine başvuru yapmıştık.

SONUÇ çıktı ve yargılanmalarına karar verilerek dosya Bakırköy cumhuriyet savcılığına gönderilmesine karar verildi.

BU İŞİN PEŞİNİ HİÇBİR ZAMAN BIRAKMAYACAĞIZ…”dedi.

Müdür Mülakatları Deşifre Oldu
Müdür Mülakatları Deşifre Oldu
Müdür Mülakatları Deşifre Oldu
Müdür Mülakatları Deşifre Oldu

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM