2017 sendika üye sayıları, Türk Eğitim-Sen’in üye sayısı açıklandı

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk sendika üye sayılarını açıkladı. Koncuk açıklamasında Türk Eğitim-Sen üyelerine teşekkür etti ve üyeleri için Yiğit Gönüllüler dedi.

2017 sendika üye sayıları, Türk Eğitim-Sen’in üye sayısı açıklandı

2017 sendika üye sayıları, Türk Eğitim-Sen’in üye sayısı açıklandı

4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu gereği 2017 yılı sendikalı kamu personeli sayısı netleşti. 2017 yılı sendika üye sayıları Resmi Gazete’de yayınlanmadı ancak imzalanan mutabakatlarda yer alan üye sayılarına göre hangi sendikanın ne kadar üyesi var belli oldu. Türk Eğitim-Sen 2017 yılı üye sayısını da Genel Başkan İsmail Koncuk açıkladı.

YİĞİT GÖNÜLLÜ ÜYELERE TEŞEKKÜR

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk yayınladığı mesajda sendika üyelerine teşekkür etti. Genel Başkan Koncuk Türk Eğitim-Sen üyelerinin yiğit gönüllere sahip olduğunu ifade ederken tüm üyelerinin yürek dolusu teşekkürü hak ettiğini vurguladı. Türk Eğitim-Sen üyelerinin seviyesiz tekliflere, ahlaksız yönetici baskılarına, tehditlere aldırmadan boyun eğmeden hak yolda ilerlediğini açıklayan Koncuk, sendika üyelerinin milli bir sivil toplum kuruluşu olan Türk Eğitim-Sen’in Türkiye gönüllüleri olduğunu belirtti.

TÜRK EĞİTİM-SEN 2017 YILI ÜYE SAYISI

Türk Eğitim-Sen’in MEB personelleri olarak Milli Eğitim Bakanlığı’nda 177.881 üyesi, YURTKUR içerisinde 671 üyesi ve üniversitelerde de 22.750 üyesi olmak üzere toplam 201.302 üyesi olduğu Türk Eğitim-Sen Başkanı İsmail Koncuk tarafından açıklandı. 2017 yılı Türk Eğitim-Sen üye sayısı yapılan açıklama ile birlikte 201 bin 302 olarak belirlendi. Türkiye Eğitim, Öğretim ve Bilim Hizmetleri Kolu Kamu Çalışanları Sendikası (Türk Eğitim-Sen) 2016 yılı üye sayısı 220 bin 951 olarak resmi gazetede yer almıştı.Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM

Bu Vücut Benim