3600 Ek Gösterge Dilekçe Kampanyası

3600 Ek Gösterge Dilekçe Kampanyası. Türk Eğitim-Sen’den Dilekçe Kampanyası; Merkez Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda, 26 Şubat 20105 tarihinde Başbakanlık makamına iletilmek üzere bir dilekçe kampanyası başlatılarak ek gösterge rakamlarının artırılması talebi gündeme getirilmişti. Kampanya çerçevesinde; -Öğretmenlerin ek göstergelerinin 3600 olarak yeniden düzenlenmesi, -Akademisyenlerimiz ve tüm kamu görevlileri için ek göstergelerin 800 puan artırılması, -Yardımcı […]

3600 Ek Gösterge Dilekçe Kampanyası

3600 Ek Gösterge Dilekçe Kampanyası. Türk Eğitim-Sen’den Dilekçe Kampanyası;

Merkez Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda, 26 Şubat 20105 tarihinde Başbakanlık makamına iletilmek üzere bir dilekçe kampanyası başlatılarak ek gösterge rakamlarının artırılması talebi gündeme getirilmişti.

Kampanya çerçevesinde;

-Öğretmenlerin ek göstergelerinin 3600 olarak yeniden düzenlenmesi,

-Akademisyenlerimiz ve tüm kamu görevlileri için ek göstergelerin 800 puan artırılması,

-Yardımcı hizmetler sınıfına da ek gösterge verilmesi, gibi taleplerimiz dile getirilmişti.

Toplu Sözleşme görüşmelerinde ve KPDK toplantılarında da masaya getirilen bu talepler hususunda henüz bir gelişme yaşanmamış olması nedeniyle, Merkez Yönetim Kurulumuz dilekçe kampanyasının bu dönemde de devam ettirilmesine karar vermiştir.

Kuşku yoktur ki, çalışanların kampanyaya gösterecekleri yoğun ilgi ve destek, taleplerimizin muhataplarımız nezdindeki etkisini güçlendirecektir.

Dileriz, Hükümet kamu çalışanlarının bu haklı beklentilerini en kısa sürede karşılar. Bütün kamu çalışanları şundan emin olsun ki, taleplerimiz karşılanıncaya kadar mücadelemiz dozu artarak devam edecektir.

 

3600 Ek Gösterge Dilekçe Kampanyası
3600 Ek Gösterge Dilekçe Kampanyası

 

Sendika Haberleri
Sendika Haberleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM