Ali Yalçın; 3600 ek gösterge tüm kamu çalışanlarını kapsamalıdır

3600 ek gösterge hakkında Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın önemli açıklamalarda bulunurken ek gösterge memnuniyet katsayısının artırılmasını istediklerini vurguladı.

Ali Yalçın; 3600 ek gösterge tüm kamu çalışanlarını kapsamalıdır

Ali Yalçın; 3600 ek gösterge tüm kamu çalışanlarını kapsamalıdır

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın 3600 ek gösterge konusunda ısrarcı olduklarını vurguladı ve ek gösterge katsayısında yapılacak memnuniyet artırımının tüm kamu personellerini kapsaması gerektiğini ifade etti.

EMEK HARCAMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

“3600 ek gösterge memnuniyet katsayısını artırmalı, tüm kamu görevlilerini kapsamalıdır” açıklamasında bulunan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın emek, hak ve adalet için mücadele etmeye devam edeceklerini ifade etti. Sendikalarının çalışmaları ile ilgili açıklamalarını sürdüren Yalçın açıklamasında “Kazanım üretme, sorun çözme, iyi, güzel ve doğru çalışmalar yapma, mazlum ve mağdura el uzatma, nesiller yetiştirme hedefimizden sapmadan; medeniyet değerlerimiz doğrultusunda bir gelecek inşa etmek idealiyle yol alıyoruz. Bu konulardaki çabalarımızın sonuç vermesi için dün olduğu gibi, bugün ve yarın da emek harcamayı sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.

Eğitim Bir-Sen Tokat 1 ve 2 No’lu şubelerin düzenlediği genişletilmiş il divan toplantısına katılan ve burada açıklamalarda bulunan Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın “İçimize, işimize ve dışımıza yolculuğumuz tüm hızıyla devam edecektir. Biz hiçbir zaman anlamsız bir yarışın peşinde olmadık, olmayacağız. Derdimiz ve amacımız, hedefe birlikte varmaktır” dedi ve 3600 ek gösterge konusuna değindi.

MEMUR-SEN 3600 EK GÖSTERGEDE ISRARCI

Kamu görevlilerine kazandıran, sorun çözen, kazanımlarına yenilerini ekleyen, mazlumların umudu olan bir sendika olarak, kaldıkları yerden çalışmalarına devam edeceklerini dile getiren Yalçın, verilen sözlerin yerine getirilmesinin takipçisi olacaklarını söyledi. Öncelikle 3600 ek gösterge konusundaki sözün yerine getirilmesi gerektiğini belirten Yalçın, “Hükûmet, memnuniyet katsayısını artıracak, tüm kamu görevlilerini kapsayacak şekilde ek gösterge artışını sağlayacak bir düzenlemeyi hazırlayarak ivedilikle hayata geçirilmelidir” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM