Ali Yalçın; Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen’in referandum kararı Evet

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın “Memur-Sen’e Davet, Tercih Evet” buluşması programlarını sürdürüyor. İl il gezen Memur-Sen Genel başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen’in referandum kararının Evet olduğunu yineledi.

Ali Yalçın; Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen’in referandum kararı Evet

Ali Yalçın; Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen’in referandum kararı Evet

Bağımsız ve güçlü bir ülke için referandumda Evet diyeceklerini vurgulayan EBS Genel Başkanı Ali Yalçın Kayseri’de gerçekleştirilen programa katıldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız’ın da katıldığı ve konuşma yaptığı “Memur-Sen’e Davet, Tercih Evet” programında konuşmacılar 15 Temmuz darbe girişimi ve 16 Nisan referandumuna ağırlık verdi.

MEMUR-SEN’İN KARARI EVET

Ali Yalçın iradesine sahip çıkan bir ülke olarak “evet” diyoruz açıklaması yaparken, Memur-Sen’in milletin refahını ve huzurunu düşündüğünü belirtti. Bu konularda millet iradesine saygı duymayanların da karşılarında Memur-Sen’i bulacağını açıklayan Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın milli gelirin tabana yayılması, insanca yaşam için kararlarının sonuna kadar evet olduğunu ifade etti.

ÜYE SAYIMIZ 1 MİLYON

25 yıl önce Memur-Sen’in üye sayısının bir kişi ile başladığını belirten Ali Yalçın, 25 yıl sonra geldikleri noktada 1 milyon üyeye ulaştıklarını açıkladı. Üye sayısının bir milyona ulaşmasında emek veren tüm yöneticilerine ve üyelerine teşekkür eden Yalçın, “sendika üyelerine, liderlerine, uç beylerine selam olsun” ifadesini kullandı.

TANER YILDIZ: İÇİMİZDEKİ HAİNLER

Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız programda yaptığı konuşmada içimizdeki hainlerin 15 Temmuz gecesi millete bomba attığını belirtti. Fransızın, Yunanın yapamadığını bu hainler yaptı diyen Yıldız 16 Nisan referandumunun ülke için önemli bir yapı taşı olduğunu vurguladı.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

8 yorum

  1. Milli irade meclisteki 550 milletvekilidir. %50’yi geçen tek kişi değildir. Eğitim-Bir-Sen… Memuru toplu görüşme masalarında satıp başkanını iktidar partisinden millet vekili yaptıran sarı sendika… Sana inananın öğretmenlik yapmaya akli melekeleri yetmiyor demektir. Yapmasınlar da…

  2. Siz önce uyelerinize sahip çıkın sonra siyaset yapın. Nerde sizin memurunuzun hakkı??? Yediler bitirdiler hakkımızı. Umrunuzda değil

  3. bir milyonun en az üçte biri ayır diyecektir. toplam sayıya güvenme sayın başkan. millet korkusundan dolayı size üye oluyor. bunu da biliyormusunuz.

  4. Yapmaaa yawwww, cok büyük sürpriz oldu bu, kesin hayır derler diye bekliyordum 🙂

  5. hayir deme ozgurlugunuz varmi sizin sayin ali yalxin. istersen bi hayir de bakalim.biz bilmiyormutuz senin hangi oyu verecegini. secenegin varmiki

  6. vitrine oynayın…. Yusuf tüfekçi,zeynep hanım, mustafa solak,feto,celalettin ekinci sümeyra da evet diyormu….

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM