Diyanet-Sen Başkanından Ağır Küfür!

Diyanet-Sen Başkanından Ağır Küfür! Memur-Sen’e bağlı Diyanet-Sen’de skandal. Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Mersin Şube Başkanı Ahmet Görgülü, twitter üzerinden tartıştığı bir bay ve bir bayana ağır küfür etti. Görgülü twitinde “onu senin g.tüne sokarım” diye yazdı. Diyanet-Sen Mersin Şube Başkanı Görgülü tartıştığı kişilere  “onu senin g.tüne sokarım”diye küfür etmesi şok etkisi yarattı. Odatv’nin haberine göre Odatv tarafından ulaşılan […]

Diyanet-Sen Başkanından Ağır Küfür!

Diyanet-Sen Başkanından Ağır Küfür!

Memur-Sen’e bağlı Diyanet-Sen’de skandal. Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendika (Diyanet-Sen) Mersin Şube Başkanı Ahmet Görgülü, twitter üzerinden tartıştığı bir bay ve bir bayana ağır küfür etti. Görgülü twitinde “onu senin g.tüne sokarım” diye yazdı.

Diyanet-Sen Mersin Şube Başkanı Görgülü tartıştığı kişilere  “onu senin g.tüne sokarım”diye küfür etmesi şok etkisi yarattı.

Odatv’nin haberine göre Odatv tarafından ulaşılan Şube Başkanı Görgülü, konu ile açıklama yapmaktan kaçındı ve müsait olmadığını, ilerleyen zamanlarda konuşacağını belirtti.

OLAY NASIL YAŞANDI?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun Ensar Vakfı ile ilgili söylediği sözlerden sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ramazanoğlu için “birilerinin önüne yatmış vaziyette o da konuşmuyor” demişti. Diyanet-Sen Mersin Şubesi Başkanı Ahmet Görgülü’de bu olaydan sonra Kılıçdaroğlu’na yönelik “kınama” mesajı yayınlayarak Kılıçdaroğlu’nun tüm bayanlardan özür dilemesi gerektiğini belirtmişti.

Görgülü’nün bu mesajından sonra Av. Sibel Sevinç, Kılıçdaroğlu’nu kınayan ve Kılıçdaroğlu’nu özür dilemeye çağıran Görgülü’ye Twitter’dan yanıt verdi. Sevinç attığı twitte “Benim yerime konuşmayınız bu1. Bi kereden bişey olmaz bu2. Öz baba kızına şehvet duyabilirmiş Diyanet öyle demiş bu3” diyerek Görgülü’ye tepki gösterdi.

Ardından twitterda başka birisi de  “bir babanın öz kızına şehvet duyması” ile ilgili Diyanet’in olduğunu söylediği çok tartışılan fetvasının resmini paylaştı ve Görgülü’ye küfür etti.

Bu mesajlardan sonra Görgülü attığı twitte iki kişiye yanıt olarak “onu senin g.tüne sokarım” mesajı yolladı.

 

Diyanet-Sen Mersin Şube Başkanı Ahmet Görgülü
Diyanet-Sen Mersin Şube Başkanı Ahmet Görgülü
Ahmet Görgülü Twit
Ahmet Görgülü Twit
Şube Başkanı Ahmet Görgülü
Şube Başkanı Ahmet Görgülü

 

 

Sendikalardan Son Haberler
Sendikalardan Son Haberler

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM