Eğitim Bir-Sen Seçime Katılmıyor

Eğitim Bir-Sen Seçime Katılmıyor Eğitim Bir-Sen, İLKSAN seçimlerine katılmayacağını ve seçimi boykot edeceğini içeren bir açıklama yaptı. Eğitim Bir-Sen tarafından resmi internet sitelerinde yapılan açıklamada  “temsilcilik seçimlerinde oy kullanmamak suretiyle İLKSAN’ı boykot etmeleri için üyelerimize çağrıda bulunuyoruz. “ ifadelerine yer verildi. İLKSAN, 1943 yılında 4357 sayılı Kanun ile sağlık ve sosyal yardımla ilgili meselelerde öğretmenleri birbirlerine […]

Eğitim Bir-Sen Seçime Katılmıyor

Eğitim Bir-Sen Seçime Katılmıyor Eğitim Bir-Sen, İLKSAN seçimlerine katılmayacağını ve seçimi boykot edeceğini içeren bir açıklama yaptı.

Eğitim Bir-Sen tarafından resmi internet sitelerinde yapılan açıklamada  “temsilcilik seçimlerinde oy kullanmamak suretiyle İLKSAN’ı boykot etmeleri için üyelerimize çağrıda bulunuyoruz. “ ifadelerine yer verildi.

İLKSAN, 1943 yılında 4357 sayılı Kanun ile sağlık ve sosyal yardımla ilgili meselelerde öğretmenleri birbirlerine yardım edici duruma getirmek amacıyla kurulmuştur. Sandığın kuruluşu ile birlikte 4357 sayılı yasanın 12. maddesiyle “öğretmenlerin mesken ihtiyaçlarını gidermek” amacıyla bir yapı sandığı da kurulmuştur.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Eğitim Bir-Sen ilksan

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM