İLKSAN üyelerine Anadolu jet uçak biletlerinde indirim kampanyası

Anadolu Jet ve İLKSAN arasında yapılan anlaşmada İLKSAN üyelerine uçak biletinde kampanya yapıldı.

İLKSAN üyelerine Anadolu jet uçak biletlerinde indirim kampanyası

İLKSAN üyelerine Anadolu jet uçak biletlerinde indirim kampanyası

İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) tarafından yapılan açıklamada İLKSAN üyelerinin uçak bileti alımlarında Anadolu Jet tarafından uygulanacak indirim hakkında bilgi verildi. İLKSAN Genel Müdür Yardımcısı Mintez Şimşek konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

İLKSAN VE ANADOLU JET ANLAŞMASI

Araç kampanyası, ikraz kredisi, evlilik yardımı son dönemde İLKSAN üyeleri tarafından ilgi ile takip edilirken en son anlaşmanın Anadolu jet ile yapıldığı açıklandı. 29 Ekim – 29 Aralık 2017 tarihleri arasında seyahat etmek isteyen ya da bir planlaması olan İLKSAN üyeleri 2-12 Ekim 2017 tarihleri arasında Anadolu Jet’in internet sitesi üzerinden yapacağı uçak bileti alımlarında indirimli olarak uçak biletlerini alabilecek.

KAMPANYA KODU KULLANILACAK

ogretmenlericin.com olarak belirtelim ilgili tarihler arasında belirtilen zaman diliminde uçak bileti alacak olan İLKSAN üyeleri indirimli uçuş kampanya kodu alacaklar. otomasyon.ilksan.gov.tr üzerinden indirim kodu alınabileceği gibi veya 444 1943 İLKSAN Çağrı Merkezini arayarak da uçuş kodu alınabilmektedir.

İndirimli uçak bileti hakkında İLKSAN tarafından yapılan açıklamada;

Kampanya kodu kullanılarak alınacak tek yön biletlerde 25 TL (aktarmalı tek yön uçuşlarda 25 TL), gidiş-dönüş biletlerde 50 TL (aktarmalı gidiş-dönüş biletlerde de 50 TL) uygulanacak olup, Kampanya bebek ve jetgenç yolcu tipinde ayrıca U ve F (39.99 TL, 49.99 TL, 59.99 TL) ücret sınıflarında geçerli değildir.

Bilgisine yer verildi. Ayrıca İLKSAN & Anadolu Jet indirimli uçak bileti kapsamında alınan biletler iade edilemiyor, iptal veya değişim yapılamıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM