İsmail Koncuk; müdür yardımcılığı görevlendirme talebinde whatsapp kazası

AKP Ceyhan İlçe Başkanı Süleyman Ulu’nun Müdür Yardımcısı talebi idarecilerin whatsapp grubundan paylaşıldı. Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ise twitter hesabından yaptığı açıklamada mesaj kayıtlarını paylaştı.

İsmail Koncuk; müdür yardımcılığı görevlendirme talebinde whatsapp kazası

İsmail Koncuk; müdür yardımcılığı görevlendirme talebinde whatsapp kazası

Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından kurulan whatsapp gruplarında okulların iş ve işlemleri, resmi yazışmalar, duyurular, haberler paylaşılıyor. Adana ili Ceyhan İlçesine ait olduğu görülen whatsapp Milli Eğitim Müdürlüğü grubunda paylaşılan bir yazı tepkilere neden oldu. Adana Ceyhan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Bulut tarafından yazıldığı görülen paylaşımda AKP Ceyhan İlçe Başkanının talebi belirtilmiş.

WHATSAAP KAZASI

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk konuyla ilgili paylaştığı mesajda yine bir whatsapp kazası olduğunu açıklayarak tepkisini dile getirmiş. Koncuk yaptığı açıklamada;

Bir whatsapp kazası daha.Ceyhan AKP Başkanı Süleyman Ulu md. yrd olarak bir okula öğretmen görevlendirmesi istemiş.Emrin başüstüne demişler.

İfadelerini kullandı. İsmail Koncuk tarafından paylaşılan ve tepki gösterilen bu içerikte yer alan mesaja bakıldığında Murat Bulut’un mesajı Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Topbaş yerine idarecilerin olduğu gruba attığı görülmektedir. Murat Bulut tarafından atılan mesajda;

Ceyhan MEM

İçeriği yer almıştır. Ceyhan İlçe MEM Şube Müdürü Murat Bulut mesajında; Büyükmangıt ismindeki okulun müdür yardımcılığı için AKP Ceyhan İlçe Başkanı Süleyman Ulu’nun Şehit Fehmi Koç adlı okuldaki bir bayan öğretmenin görevlendirmesi istediği görülüyor. AKP İlçe Başkanı tarafından yapılan bu talebin ise yazısının yazıldığı ve talebin yerine getirildiği Şube Müdürü tarafından İlçe Müdürüne haber veriliyor. Şube Müdürü Murat Bulut tarafından mesajda adı geçen Mustafa Bey’in de Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Şube Müdürlerinden Mustafa Emre olduğu anlaşılmaktadır.

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

4 yorum

  1. Site Yöneticisi Merhaba
    Seyhan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün herhangi bir Watsap grubu yoktur. Haberde Seyhan ilçesi adı kullanılmakla beraber haber içeriğinde Ceyhan ilçemiz söz konusu edilmiştir. Düzeltilmesini istiyoruz.

  2. Sınava dayalı puanı olan bir çok öğretmen varken,puanları ve liyakati görmezden gelenleri ALLAH’a havale ediyorum.

  3. Biz o kadar emek verelim sınavı kazanalım puan alalım meb atama yapmasın bilerek özür grubu ile takvim çakıştırsın.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM