İsmail Koncuk; ortak akıl için kamuda ayrımcılık kalkmalıdır

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk dün katıldığı iftar programı sonrasında açıklamalarda bulundu. İftara davet için Başbakan Binali Yıldırım’a teşekkür eden Koncuk kamuda yaşanan ayrımcılık hususuna değindi.

İsmail Koncuk; ortak akıl için kamuda ayrımcılık kalkmalıdır

İsmail Koncuk; ortak akıl için kamuda ayrımcılık kalkmalıdır

Çankaya Köşkü’nde Başbakan Binali Yıldırım tarafından işçi, işveren ve memur sendikalarının temsilcilerine iftar verildi. İftarda açıklamalarda bulunan Başbakan Yıldırım, kamuda yaşanan sorunların ortadan kaldırılması için ortak hareket edilmesi gerektiğini, ortak akılla sorunlara çözüm üretilmesi gerektiğini belirtti. Hep birlikte sorunları ele alarak çözüm üretmeyi vurgulayan Yıldırım, ülke olarak buna ihtiyacımız var dedi.

KONCUK: KAMUDA AYRIMCILIK KALKSIN

İftara Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk da katıldı. Koncuk iftar sonrasında twitter hesabından yaptığı açıklamada iftarda konuşulan hususları değerlendir. İsmail Koncuk Başbakan tarafından dile getirilen sorunların çözümünün ortak akıldan geçtiğini onaylarken, ortak akıl için ise kamuda yaşanan ayrımcılığın ortadan kaldırılması gerektiğini vurguladı. Türkiye Kamu-Sen’in bu sorunları yıllardır dile getirdiğini belirten Koncuk, söylemelerine rağmen kendilerine kulak verilmediğine değindi.

KONCUK: BİRLİKTE ÇALIŞMALIYIZ

Kamuda ortak akıl için ayrımcılık kalkacak diyen Koncuk, Başbakan Binali Yıldırım’ın belirttiği hususlarda sağlıklı adımlar atılmasını beklediklerini ve istediklerini açıkladı. Ülke olarak kamuda olduğu gibi her yerde huzura ve mutluluğa ihtiyacımız var ifadesini kullanan İsmail Koncuk, tüm problemlerin çözümü için birlikte çalışmalıyız dedi.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM