Kamudan haber sitesinden beğenilen sendika başkanı anket çalışması

Kamudanhaber adlı internet sitesi sendika başkanları hakkında bir anket çalışması yapılıyor. Ankete şu ana kadar katılım yoğun bir şekilde devam ederken Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk birinci sırada gözüküyor.

Kamudan haber sitesinden beğenilen sendika başkanı anket çalışması

Kamudan haber sitesinden beğenilen sendika başkanı anket çalışması

Kamudan haber internet sitesi sendika başkanlarının beğenilmesi ile ilgili bir anketi paylaştı. Ankette Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, KESK Başkanı Lami Özgen, Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Hasan Kütük yer alıyor. Belirtilen sendika başkanlarına oy verilerek en beğenilen sendika başkanı için bir anket çalışması yapılıyor.

İSMAİL KONCUK İLK SIRADA

Kamudan haber adlı internet sitesi tarafından yapılan ankette 03.01.2017 saat 22:39 itibari ile Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’un oy üstünlüğü gözükmektedir. İsmail Koncuk’un oy sayısı 10 bine yaklaşırken en yakın oya sahip kişi 2 bin-3 bin arası oy ile Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın olarak dikkat çekmektedir. KESK Başkanı Lami Özgen’in oy oranı ise çok aşağılarda kalmıştır.

ÜYE SAYILARI

En son mutabakat metni 15 Mayıs 2016 tarihinde imzalandı. Sendikaların üye sayıları 4 temmuz 2016 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanmıştı. Bu verilere göre en çok üyeye sahip olan Konfederasyon Memur-Sen (Memur Sendikaları Konfederasyonu) olurken, Memur-Sen üye sayısı ise 956 bin 32 kişi olarak resmileşmişti. Memur-Sen’den sonra en çok üyeye sahip Konfederasyon Türkiye Kamu-Sen olmuş ve Türkiye Kamu-Sen üye sayısı da  420 bin 220 kişi olarak Resmi Gazete’de yayımlanmıştı. KESK (Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu) üye sayısı 221 bin 69 kişi, Birleşik Kamu-İş üye sayısı ise 63 bin 990 kişi olarak resmiyette belirtilmiştir. 2016 yılı sendikaların üye sayıları için TIKLAYINIZ

REKABET ORTAMI OLUŞTU

Sosyal medya hesaplarından, whatsapp gruplarından sendika başkanlarını desteklemek isteyen sendika üyeleri bir rekabet ortamı oluşturmuş durumda. kamudanhaber sitesinin anket çalışmasının geçerliliği ve objektifliği konusunda bizler yorum yapamayacağız ancak bu anket çalışması şu ana kadar çok ciddiye alınmış durumdadır.

BİZİM OYUMUZ KONCUK’A

ogretmenlericin.com olarak editörlerimiz arasında yaptığımız değerlendirme sonucu oyumuzu Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’a kullanıyoruz. Ankete katılmak için TIKLAYINIZ

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

12 yorum

  1. bu anket çalışması bir algı operasyonudur. sayın koncuk fetö ile mücadele konusunda hissi davranarak tarihi bir yanılgının içerisinde yer alıyor. üyeniz olsun ya da olmasın fetö ile irtibatlı kişilerin gereli muameleyi görmesine engel olmamalısınız.

  2. Sayın ismail koncuk bey ilk günden bugüne kadar bizi hep savundunuz .Çok teşekkür ederiz .benim esim istifa ettiği sendikadan dolayı ihraç oldu ve türk eğitim sene geçti iyikide sizin sendikanızda çok doğru bi karar vermiş bunu her geven gün yanımızda olduğunuzu gördükçe sizinle gurur duyuyoruz .Çok mağdur var çok zor durumdayız allah yardımcımız olsun inş devletimiz tez zamanda darbe yapanı bulup içimizden temizleyecek ve bizde aklanacağız .yoksa bu vatan haini damgası çok ağır ne eşine nede bana is verilmiyor herkez korkuyor. İnş umudum tükenmeden herşey yoluna girer .bu arada editörümüzde çok tesekkur ederim hep bizim yanımızda tek baktigim ve takip ettiğim site burası inş eşimin mesleğine döndüğü günüde burdan görürüm.

  3. Bence de İsmail Koncuk kimseyi ötekileştirmeden tarafsızca konuşmalarına sahit olduk bu süreçte sağolsun

  4. fetöcüler de sayın koncuk için oy kullanıyor. neden acaba? fetö ile mücadeleyi akamete uğrarsa bu kez kaybeden bütün ülke olacaktır. o yüzden varsın kesilen parmağımız acısın, yaramıza tuz basarız ama fetöye merhamet etmeyiz.

  5. Ben de katıldım ve Sayın Koncuk dedim tabiki …Vicdanlı insan, sayın editör sizin gibi masumların destekçisi.Allah razı olsun. .. çok teşekkür ediyorum. Güzel günler göreceğiz inşallah desteklerinizle. ..Allah büyüktür, er geç tecelli edecek Rabbimin adaleti..

  6. İsmail Koncuk Adam gibi adam milletimizin asli insani özelliklerine sahip hisseden yüreği ile o farklı

  7. Sayın Koncuk gerçekleri söylüyor. Yasal sendika nedeni ile ihraç edildim bizi sadece o kişi savunuyor. Allah razı olsun. Gerçek başkan. En azından hakkı biliyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM