Mehmet Yaşar Şahindoğan; 3600 ek gösterge başka bahara kalamaz!

Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar Şahindoğan 3600 ek gösterge ile ilgili açıklama yaptı.

Mehmet Yaşar Şahindoğan; 3600 ek gösterge başka bahara kalamaz!

Mehmet Yaşar Şahindoğan; 3600 ek gösterge başka bahara kalamaz!

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar Şahindoğan, 3600 ek gösterge ile ilgili verilen sözün en kısa sürede yerine getirilmesini istedi. 3600 ek göstergenin başka bahara kalmamasını istediklerini vurgulayan Şahindoğan hükümete çağrıda bulundu.

3600 EK GÖSTERGE VERİLMELİDİR

Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı açıklamasında “3600 Ek gösterge olmazsa olmazımızdır.Bunun sadece bir seçim vaadi olarak kalması kabul edilemez. Hükümetten en kısa zamanda bu konuda icraat bekliyoruz. En azından bir takvim açıklanmalı ve kamu çalışanı önünü görmelidir.Türk Eğitim Sen bu konunun takipçisidir.Düzenlemeyi bekleyen kamu çalışanının sesi olmaya devam edecektir.” ifadelerine yer verdi ve 3600 ek göstergenin önemine işaret etti.

3600 EK GÖSTERGE TALEP VE ISRARIMIZ SÜRECEK

3600 ek gösterge ile ilgili açıklamalarını sürdüren Mehmet Yaşar Şahindoğan “Hükümetin açıkladığı 100 günlük ekonomik eylem planında çalışanlar için büyük önem taşıyan 3600 ek gösterge düzenlemesinin yer almaması hem üzüntü verici hem de büyük bir eksikliktir. Hemen hemen tüm siyasi partilerin neredeyse mutabakatla vaad ettikleri bu hususun hükümetin öncelikleri arasında yer almadığı anlaşılmaktadır. Türk Eğitim Sen olarak bu haklı talebimizi her platformda dillendirmeye ve bu hakkı alana kadar mücadele etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM