Musa Akkaş; kalbi kararmış dindar görünümlü münafıklar!

Türk Eğitim-Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş yaptığı yazılı açıklamada 2018 yılı MEB mülakat sonuçlarını değerlendirdi.

Musa Akkaş; kalbi kararmış dindar görünümlü münafıklar!

Musa Akkaş; kalbi kararmış dindar görünümlü münafıklar!

Milli Eğitim Bakanlığına ait 2018 yılı yönetici atama mülakat sonuçları açıklandı. Mülakat sonuçları ile ilgili açıklamalar da gelmeye başladı. Türk Eğitim Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş mülakat sonuçları ile ilgili çok sert açıklamalarda bulundu.

KALBİ KARARMIŞ DİNDAR GÖRÜNÜMLÜ MÜNAFIKLAR

Türk Eğitim Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş’ın yönetici atama mülakat sonuçları sonrası yaptığı değerlendirme açıklaması;

Seçimler öncesinde Tüm illerde yönetici mülakatları yapıldı. Seçim öncesinde açıklanması gereken mülakat puanları seçim sonrasına bırakıldı. Bugün bir çok İl Milli Eğitim müdürlükleri yönetici mülakat puanlarını açıkladı. Çoğu yerler tam anlamıyla rezalet. Ahlaksızlık diz boyu. Malum sendika üyelerinin puanları zirve yapmış, çok yüksek puanlar verilmiş. Malum sendika üyesi dışındakilerin Mülakat puanları düşük. Puanı düşük olanlar komisyon tarafından başarısız öğretmenler olarak görüldüğüne göre, bunlara yönetme görevi verilmediğine göre bunları öğretmenlik görevinden de almak gerekmez mi? Bunları iyisi mi, Türkiye sınırları dışına atıverin.Bunlar vebalı…
Haksızlık yapanlar, Sizin fetö’den ne farkınız var. Fetö’de KPSS ve yapılan bir çok sınavda hakimlik, savcılık sınavları dahil cevap anahtarlarını dağıtarak ,ahlaksızlığa meyilli insanları korumak suretiyle hak etmedikleri yüksek puanlar verilerek kul hakkı yemenin en büyük ahlaksızlığını yaptılar. Şimdi Fetö ile MEB’de yönetici mülakatlarını yapan komisyon arasında Ne fark var. Kul hakkını bile bile yiyenler en büyük şerefsiz ve ahlaksız değil mi? Bunlara insan denilir mi?

Meb’i çeteler işgal etmiş. Meb’i çeteler yönetiyor. Bu ne biçim din anlayışıdır. Bu resmen kul hakkı yemektir. Bu resmen göz göre hırsızlıktır. Kul hakkı yiyenlerin Müslümanlıkla alakası yoktur. Meb’de adalet kalmamıştır. Meb işgal altındadır. Meb illerde yapılan yönetici mülakatlarına el koymalıdır. Ciddi bir araştırma yaparak iş başında olan çetelere haddini bildirmelidir. Soruşturmalar başlatılmalıdır. Meb işgal altında olan çetelerden temizlenmelidir. Bu ahlaksızlığı yapanlar, çalışanları ayrıştıranlar MEB’e, çocuklarımıza, ülkeye, eğitime en büyük kötülüğü yapmaktadırlar. Çetelerin MEB’den uzaklaştırılması için mücadelemizi başlatacağız. Bu böyle biline.Yaşanan ahlaksızlığa sessiz kalmayacağımızı ilan ediyoruz.

Musa Akkaş
Türk Eğitim Sen Genel Sekreteri

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM