Okul veya Kurum Sendikalı Personel Tespit Formu Ek1 (Word, Excel, PDF)

Milli Eğitim Bakanlığı 2018 yılı yetkili sendika belirleme çalışmaları bu ay içerisinde gerçekleşecek. Ek1 sendikalı personel tespit formu üzerinden yapılacak olan çalışmalarda güncel formun kullanılması gerekmektedir.

Okul veya Kurum Sendikalı Personel Tespit Formu Ek1 (Word, Excel, PDF)

Okul veya Kurum Sendikalı Personel Tespit Formu Ek1 (Word, Excel, PDF)

Her yıl yapılan yetkili sendika belirleme çalışmalarında kullanılan okulda sendikalı olanların belirlenmesi için doldurulan tespit formu Ek-1 son güncellemelerle birlikte okullara ve kurumlara gönderilirken eğitim kurumu yöneticilerinin de güncel tespit formunu doldurmaları gerekmektedir.

SENDİKALI PERSONEL TESPİT FORMU

2018 yılı yetkili sendika belirleme çalışmalarında kullanılacak olan “Okul veya Kurum Sendikalı Personel Tespit Formu Ek-1” içerisinde bu sene 35 sendika bulunmaktadır. Sendika dosya numaralarına göre sıralanan tespit formunun ülk sırasında 12 dosya numarası ile Türk Eğitim-Sen yer alırken 35.sırada ise 275 dosya numarası ile İdealist Eğitim ve Bilim Çalışanları sendikası yer almaktadır.

3 SENDİKA ÇIKARTILDI

2018 yılı sendikalı personel tespit formunun öncesi senelere göre 3 azalma gösterdiğini görmekteyiz. 190 dosya numarası ile Eğitim Çalışanları Sözcüsü Sendikası (SÖZ EĞİTİM-SEN), 217 dosya numarası ile Aktif Eğitimciler Sendikası (Aktif Eğitim-Sen) ve 268 dosya numarası ile Alternatif Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikası (ALTER-SEN) kapatılmalarından dolayı listede yer almadı. Ayrıca 201 dosya numarasına sahip Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Eğitim Çalışanları Sendikası (YURT AY-SEN) isim değiştirerek Yurt Eğitim Çalışanları Sendikası (YURT EĞİTİM SEN) olmuştur.

Okul veya kurum sendikalı personel tespit formu EK-1 Word <<< TIKLAYIN

Okul veya kurum sendikalı personel tespit formu EK-1 PDF <<< TIKLAYIN

Okul veya kurum sendikalı personel tespit formu EK-1 Excel <<< TIKLAYIN

YETKİLİ SENDİKA BELİRLEME

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü 03.04.2018 tarihli 6776594 sayılı “Yetkili Sendika Belirleme Çalışmaları” konulu resmi yazı;

Sayfa 1;

MEB yetkili sendika

Sayfa 2;

MEB İKGM

Sayfa 3;

Yetkili sendika

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yetkili sendika belirleme çalışmalarında okulların, milli eğitimlerin doldurması gereken evraklar, formlar da belirtildi. İlgili formlar;

İlçe sendikalı personel tespit formu EK-2 <<< TIKLAYINIZ

4688 sayılı kanunun 18’inci maddesine göre aylıksız izne ayrılan sendikalı personel tespit formu EK-4 <<< TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM