Şahindoğan; Ilgın Milli Eğitim Müdürlüğü EBS’nin çiftliği mi?

Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar Şahindoğan Ilgın Milli Eğitim Müdürlüğüne ve Eğitim Bir-Sen Ilgın Temsilciliğine tepki gösterdi.

Şahindoğan; Ilgın Milli Eğitim Müdürlüğü EBS’nin çiftliği mi?

Şahindoğan; Ilgın Milli Eğitim Müdürlüğü EBS’nin çiftliği mi?

Konya’nın Ilgın ilçesinde Ilgın Eğitim Bir-Sen İlçe Temsilcisi Levent Öz tarafından okul müdürlüğü makamının verdiği yetkiler kullanılarak sendika organizasyonu için davet yapıldı. Konuyu gündeme getiren Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar Şahindoğan Ilgın Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Bir-Sen’in çiftliği mi sorusunu sorarak olaya tepki gösterdi.

OKUL MÜDÜRÜ MÜ SENDİKACI MI?

Ilgın ilçesinde Atatürk İlkokulu Müdürü olan Levent Öz tarafından ilçedeki tüm eğitim kurumlarına 24 Kasım Öğretmenler Günü konulu resmi yazı gönderildi. 22159617 sayılı ve 20/11/2018 tarihli evrak okul müdürü olarak değil Eğitim Bir Sen Ilgın Temsilcisi olarak imzalandı.

İlgili resmi yazı;

Eğitim Bir-Sen Ilgın
Ilgın MEM

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Ilgın Eğitim-Bir Sendikasının düzenlemiş olduğu “24 Kasım Öğretmenler günü yemeğine tüm öğretmenlerimiz ve eş ve çocukları ile birlikte davetlidir. Teşriflerinizi bekler sevgi ve saygılarımı sunarım.
Levent ÖZ
Eğitim Bir Sen Ilgın Temsilcisi

DYS üzerinden yazılan ve okul müdürü unvanına açık olması gereken resmi yazıda ayrıca bir not yer aldığı görülmektedir.

Not : Katılımcı sayısı ( Eş ve çocukları dahil edilerek) 21 Kasım Çarşamba saat 12 ye kadar Atatürk İlkokuluna DYS üzerinden yada telefonla bildirilmesi gerekmektedir.

ŞAHİNDOĞAN; ÇİFTLİK Mİ?

Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar Şahindoğan olayla ilgili yaptığı açıklamada tepki gösterdi. Açıklamasında;

ILGIN MEM EBS’NİN ÇİFTLİĞİ Mİ?
EBS Ilgın’da yapacağı öğretmenler günü programını MEM’in DYS programından duyurmuş. Zahmet edip üyenizi adam yerine koyarak kendiniz davet etseydiniz. Yok ama ne gerek var; nasıl olsa MEM’ler sizin çiftliğiniz, üyeleriniz de size mecbur ve mahkum(!) Yormayın kendinizi
Şahindoğan’ın bu açıklamasından sonra ilgili sendika temsilcisi ve okul müdürü ile ilgili Ilgın Milli Eğitim Müdürlüğünün açıklama yapıp yapmayacağı merak edilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. EBS’sendikası yenisi millî eğitimin sahibi olmuş. Bütün işler bu sendikanın bilgisi dahilinde yapılmıyor mu onlarca senedir.?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM