Sendika Faaliyetleri Ne Zaman Yapılır?

Sendika Faaliyetleri Ne Zaman Yapılır? Sendika Faaliyetleri Ne Zaman Yapılır? Biliyor Musunuz? Öğretmen arkadaşlarımızdan okullarına gelen sendikacıların ders sırasında, teneffüslerde, öğle arasında sendikal faaliyetler yapıp yapamayacağı konusunda sorular gelmektedir. Öğretmenler İçin olarak sendikal faaliyetlerin ne zaman yapılıp yapılamayacağını bakanlığın daha önceden açıklamış olduğu görüş yazısını sizlere aktararak cevaplandırmak istedik. Görüş Yazısı: Sendika Çalışmaları nedir? Sendika […]

Sendika Faaliyetleri Ne Zaman Yapılır?

Sendika Faaliyetleri Ne Zaman Yapılır?

Sendika Faaliyetleri Ne Zaman Yapılır? Biliyor Musunuz? Öğretmen arkadaşlarımızdan okullarına gelen sendikacıların ders sırasında, teneffüslerde, öğle arasında sendikal faaliyetler yapıp yapamayacağı konusunda sorular gelmektedir.

Öğretmenler İçin olarak sendikal faaliyetlerin ne zaman yapılıp yapılamayacağını bakanlığın daha önceden açıklamış olduğu görüş yazısını sizlere aktararak cevaplandırmak istedik.

Görüş Yazısı:

Sendika Faaliyetleri Ne Zaman Yapılır?
Sendika Faaliyetleri Ne Zaman Yapılır?

Sendika Çalışmaları nedir? Sendika Çalışmalarını Kimler Yürütür? Sendika İlçe Temsilcisinin Görevi Nedir? Sendika Başkanının Görevi Nedir? Sendika İl Başkanının Görev ve Yetkileri Nelerdir? Zorla Sendikaya Üye Yapılabilir Mi? Sendika Baskısından Kurtulma Yolları Nelerdir? Sendika Avukatı Ücreti Var Mı? Yetkili Sendika Hangisi? 2016 Yetkili Sendika Kim Oldu?

 

Sendika Haberleri
Sendika Haberleri

 

© Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bilgiler, resimler, haberler izin alınarak, kaynak gösterilmek kaydıyla kullanılabilir. www.ogretmenlericin.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM