Talip Geylan Bakan Ziya Selçuk’a sordu; müjde başka bahara mı kaldı?

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a 3600 ek gösterge açıklamasını sordu.

Talip Geylan Bakan Ziya Selçuk’a sordu; müjde başka bahara mı kaldı?

Talip Geylan Bakan Ziya Selçuk’a sordu; müjde başka bahara mı kaldı?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk geçtiğimiz haftalarda öğretmenlere 3600 ek gösterge açıklaması yapmış ve konuyla ilgili 24 Kasım öğretmenler gününü işaret etmişti. Bakan Selçuk’un 3600 ek gösterge açıklamasını Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan hatırlattı.

3600 EK GÖSTERGE NE OLDU?

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan sosyal medya hesapları üzerinden öğretmenler günü için verilen 3600 gösterge sözüne değindi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a bu hususu hatırlatan Geylan, “Bari; Dile düşmüş olan 3600 meselesi hallolsaydı?” dedi.

Ziya Selçuk'tan 3600 ek gösterge açıklaması
3600 açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamaya dikkat çeken Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan öğretmenler için birçok müjde beklendiğini ancak en somut olarak dile getirilen ve 24 kasım öğretmenler gününde açıklanması beklenen 3600 ek gösterge meselesinin gerçekleştirilmesini talep etti.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ın açıklaması;

MÜJDE BAŞKA BAHARA MI KALDI?
Sözleşmelilerin kadroya alındığı, Mülakatın kaldırıldığı, Yazılı sınavla yönetici atamanın başladığı, Bir maaş ikramiye verildiği vs.., Haberini beklemiyorduk. Gerçekten büyük sürpriz olurdu. Bari; Dile düşmüş olan 3600 meselesi hallolsaydı? 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk öğretmenlere 3600 ek gösterge ile ilgili ne demişti?

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM