TES Genel Başkanı Talip Geylan’dan MHP Lideri Bahçeli’ye anlamlı ziyaret

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi MHP Genel Merkezinde ziyaret etti.

TES Genel Başkanı Talip Geylan’dan MHP Lideri Bahçeli’ye anlamlı ziyaret

TES Genel Başkanı Talip Geylan’dan MHP Lideri Bahçeli’ye anlamlı ziyaret

Gündemde Andımız tartışmaları sürerken Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye ziyarette bulundu. Andımız konusunda Danıştay tarafından verilen kararı olumlu bulan ve bu konuda net açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye teşekkür ettiğini açıklayan Talip Geylan, Bakan Ziya Selçuk’a sundukları eğitim raporunun bir örneğini MHP liderine de sundu.

ANDIMIZ İÇİN TEŞEKKÜR

Türk Eğitim-Sen tarafından yapılan açıklamada Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin çok açıklıkla Öğrenci Andı konusunda Danıştay’ın kararını olumlu bulması ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın vakit geçirmeden mahkeme kararı doğrultusunda adım atması gerektiğini dile getirmesi açıklamalarından dolayı Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan’ın Bahçeli’ye teşekkür ziyaretinde bulunduğu belirtildi.

Ziyaretten bir kare;

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Devlet Bahçeli
Talip Geylan, Devlet Bahçeli

2023 VİZYONU AÇIKLANIYOR

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan 2023 Türk Milli Eğitim Sistemi Vizyon Belgesinin 23.10.2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kamuoyu ile paylaşılacak olduğu hatırlatılırken Türk Eğitim-Sen’in eğitim sistemimize dair hazırladığı kapsamlı raporun Bakan Ziya Selçuk’a verildiği bu raporun bir nüshasının da Sayın Devlet Bahçeli’ye sunulduğu açıklandı. Sendika tarafından yapılan açıklama “Yine ayrıca üniversitelerimizde görev yapan akademik ve idari çalışanların talepleri ve yaşadıkları problemlere dair hazırladığımız ve geçtiğimiz ay içerisinde YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç ile paylaştığımız dosyamızı da MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli’ye teslim ederek, alaka ve katkılarını talep ettik. Sayın Devlet Bahçeli’nin eğitimin ve eğitim çalışanlarının sorunlarına karşı yakın alaka ve hassasiyetinden ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirterek, başta MHP olmak üzere tüm siyasi partilerimizin çalışanların beklentileri doğrultusunda gerekli adımları atmalarını beklediğimizi bu vesileyle ifade ediyoruz.” ifadeleri ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Devlet bahçeli ile nasıl bir “anlamlı” görüşme yapılabiliyor anlamadım. MHP ne zaman çalışanların hakkı için bir şey yapmış? En son daha dün Emeklilikte Yaşa Takılanlara tarihi bir kazık attı kendileri…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM