Türk Eğitim-Sen Resmi Olarak Nöbet Eylem Kararı Aldı

Türk Eğitim-Sen Resmi Olarak Nöbet Eylem Kararı Aldı Türk Eğitim-Sen Resmi Olarak Nöbet Eylem Kararı Aldı işte resmi yazı ve karar; Öğretmenlerimize okullarda haftada birden fazla nöbet görevi verilmektedir. Türk Eğitim Sen olarak, konuyla ilgili düzenleme yapılması için MEB’e başvurmuş olmamıza rağmen, bugüne kadar Bakanlıkça bir çalışma başlatılmadığından, Merkez Yönetim Kurulumuzun 11.03.2016 tarih ve 43 […]

Türk Eğitim-Sen Resmi Olarak Nöbet Eylem Kararı Aldı

Türk Eğitim-Sen Resmi Olarak Nöbet Eylem Kararı Aldı

Türk Eğitim-Sen Resmi Olarak Nöbet Eylem Kararı Aldı işte resmi yazı ve karar;

Öğretmenlerimize okullarda haftada birden fazla nöbet görevi verilmektedir. Türk Eğitim Sen olarak, konuyla ilgili düzenleme yapılması için MEB’e başvurmuş olmamıza rağmen, bugüne kadar Bakanlıkça bir çalışma başlatılmadığından, Merkez Yönetim Kurulumuzun 11.03.2016 tarih ve 43 nolu kararı ile 14.03.2016 tarihinden itibaren MEB’e bağlı tüm okul ve kurumlarda 14 Mart 2016 tarihinden itibaren  “Haftada Birden Fazla Nöbet Tutmama”  eylemi yapılmasına karar verilmiştir.

 

İlgili Yönetim Kurulu Kararı İçin TIKLAYINIZ

Haftada Birden Fazla Nöbet Tutmama İle İlgili Dilekçe İçin TIKLAYINIZ

 

Hatırlanacağı gibi Türk Eğitim-Sen haftada birden fazla nöbet verilmemesi için MEB‘e yazı yazmıştı ve MEB bu konuda gerekli düzenlemelerin yapılması için çalışma yapılabileceği konusunda ucu açık bir cevap vermişti.

Sendika Haberleri
Türk Eğitim-Sen Sendika Haberleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM