Türk Eğitim-Sen tarafından yaptırılan öğrenci misafirhanesi fiyatları

Türk Eğitim-Sen Genel Merkez yöneticileri tarafından yapılan açıklamada sendika tarafından yaptırılan 528 öğrenci kapasiteli öğrenci misafirhanesinin 2017-2018 eğitim öğretim yılı aylık ücretleri belirtildi. ogretmenlericin.com olarak bu hizmetten dolayı Türk Eğitim-Sen’i tebrik ederiz.

Türk Eğitim-Sen tarafından yaptırılan öğrenci misafirhanesi fiyatları

Türk Eğitim-Sen tarafından yaptırılan öğrenci misafirhanesi fiyatları açıklandı

Türk Eğitim Sen Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu’nun temelleri 27 Ağustos 2016 tarihinde atılmıştı. Aradan bir seneye yakın bir süre geçti ve sendika tarafından yaptırılan öğrenci misafirhanesinde son aşamaya gelindi. 2017-2018 eğitim öğretim yılına yetiştirileceği belirtilen öğrenci misafirhanesinin aylık fiyatları da belli oldu.

TÜRK EĞİTİM-SEN ÖĞRENCİ YURDU

Ömer Halisdemir Türk Eğitim-Sen Öğrenci Yurdu temeli geçtiğimiz sene atıldı. 528 öğrenci kapasiteli sendikanın öğrenci misafirhanesinde kız öğrenciler ve erkek öğrenciler için farklı katlar tahsis edilecek. Misafirhanenin öğrenci yurt bölümüne 11 kat tahsis edilirken, öğrenci misafirhanesinde odalar 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik olarak belirlenmiş.

Türk Eğitim-Sen öğrenci yurdundan öncelikli olarak sendika üyelerinin çocuklarının yararlanacağı belirtilirken, yurtta yer kalması durumunda sendika üyelerinin diğer yakınları da kalabilecek. Sendika üyelerinin çocukları için belirlenen fiyatla yakınları için belirlenen fiyat farklılık gösterecek olup 250 tl fark uygulanacak.

Türk Eğitim-Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş tarafından yapılan açıklamada ise sendikanın öğrenci misafirhanesi aylık fiyatının özel yurtların fiyatından çok aşağıda olduğu vurgusu yapılırken, vakıf ve dernek öğrenci yurtlarının fiyatlarından da uygun olduğu belirtildi.

TÜRK EĞİTİM-SEN ÖĞRENCİ YURDU FİYATLARI

Sendika Üyesi Çocukların Misafirhanede Aylık Barınma Fiyatları
2 Kişilik Oda Tek Kişi Fiyatı 3 Kişilik Oda Tek Kişi Fiyatı 4 Kişilik Oda Tek Kişi Fiyatı
650 TL 550 TL 450 TL
Üye Yakınları için Aylık Barınma Fiyatları

2 Kişilik Oda Tek Kişi Fiyatı

3 Kişilik Oda Tek Kişi Fiyatı

4 Kişilik Oda Tek Kişi Fiyatı

900 TL 800 TL 700 TL
Not: Öncelik sendika üyelerinin kız/erkek çocukları içindir. Yer kalması halinde üye yakınları alınacaktır.
SABAH KAHVALTISI VE AKŞAM YEMEĞİ DAHİL

ogretmenlericin.com olarak belirtelim sendikanın öğrenci misafirhanesinde yukarıda belirtilen fiyatlara sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. 11 katın öğrenci yurtlarına ayrıldığı binada 528 öğrenci kalacak. Erkek ve kız öğrencilerin girişleri, yemekhaneleri ve kantin kısımlarının tamamen ayrı olacağı kız öğrencilere ve erkek öğrencilere ayrı ayrı kat tahsisi yapılacağı açıklandı.

Türk Eğitim-Sen Ömer Halisdemir Öğrenci Yurdu adresi;
Anafartalar mah Kazımkarabekir Cad no:136 Altındağ/Ankara

Öğretmenler İçin olarak Türk Eğitim-Sen’in bu uygulamasını takdir ediyoruz. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk başta olmak üzere emeği geçen tüm yöneticilere de teşekkür ederiz. Sendikaların böyle çalışmalarına öğrencilerin ve üyelerin ihtiyacı var.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. çalışmalarınızı gururla takip ediyorum. Türk Eğitim Sen Okul temsilcisiyim. Hedef 81 ilimize 81 öğrenci yurdu olmalı.

  2. Sendikamızın bu güzel hizmetinden dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederim.Büyük şehirlerde bu çalışmanın artmasını temenni ediyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM