Türkiye Kamu-Sen Eski Genel Başkanı İsmail Koncuk İYİ partiye üye oldu

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Eski Genel Başkanı İsmail Koncuk İYİ Partiye üye oldu. İsmail Koncuk’un İYİ partiye üye olduğu partinin ilçe başkanı tarafından açıklandı.

Türkiye Kamu-Sen Eski Genel Başkanı İsmail Koncuk İYİ partiye üye oldu

Türkiye Kamu-Sen Eski Genel Başkanı İsmail Koncuk İYİ partiye üye oldu

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Eski Genel Başkanı İsmail Koncuk siyasi olarak kariyerine devam edecek. 26.03.2018 tarihinde İYİ Parti Çankaya İlçe Başkanlığını ziyaret eden İsmail Koncuk İYİ Parti üyesi oldu. İsmail Koncuk’un İYİ Partiye üye olması ile ilgili partinin ilçe başkanı Av. Dilşat ERDİL sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İSMAİL KONCUK İYİ PARTİDE

İYİ Parti Çankaya İlçe Başkanı Av. Dilşat ERDİL yaptığı açıklamada Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’un İYİ Partiye üye olduğunu açıklarken, İsmail Koncuk’un İYİ parti ziyareti ve partiye üye olması ile ilgili resimlerde kamuoyu ile paylaşıldı.

İYİ Parti Çankaya İlçe Başkanı Av. Dilşat ERDİL tarafından yapılan açıklama;

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen eski Genel Başkanı, çalışma hayatının duayenlerinden, tüm çalışanların güçlü sesi, Sn. İsmail KONCUK ağabeyim İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek, İYİ Parti’ye üye olmuştur. Hayırlı, uğurlu olsun.

Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Eski Sekreteri ve Türk Büro-Sen Eski Genel Başkanı Fahrettin Yokuş’ta gerçekleşen ziyarette yer alırken yapılan açıklamada Fahrettin Yokuş’uyn İYİ Partiye üye olup olmadığı hakkında bilgi verilmedi.

İsmail Koncuk’un İYİ Parti ziyareti ve üye olması ile ilgili resimleri ogretmenlericin.com olarak paylaşalım;

İsmail Koncuk İYİ Parti Ziyaret

Resim;

İsmail Koncuk ziyaret

Resim;

İsmail Koncuk, Fahrettin Yokuş İYİ Parti

İsmail Koncuk’un İYİ Partiye üye olurken ki resmi;

İsmail Koncuk İYİ Parti Üyelik

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM