Üzerinden 3 Ay Geçti Hala Sınav Ücretleri Yatmadı

Üzerinden 3 Ay Geçti Hala Sınav Ücretleri Yatmadı Üzerinden 3 Ay Geçti Hala Sınav Ücretleri Yatmadı MEB’den Ses Seda Yok. 02-03 Ocak 2016 tarihinde yapılan Açık Öğretim Lisesi I.Dönem sınavı ve Açık Öğretim Ortaokulu I.Dönem sınavı ücretleri hala ödenmedi. Sınav Ücretleri Yatmıyor! Askıda! Haberimizde MEB’in yapmış olduğu resmi açıklamayı sizlerle paylaşmıştık. Bu yazının da üzerinden […]

Üzerinden 3 Ay Geçti Hala Sınav Ücretleri Yatmadı

Üzerinden 3 Ay Geçti Hala Sınav Ücretleri Yatmadı

Üzerinden 3 Ay Geçti Hala Sınav Ücretleri Yatmadı MEB’den Ses Seda Yok.

02-03 Ocak 2016 tarihinde yapılan Açık Öğretim Lisesi I.Dönem sınavı ve Açık Öğretim Ortaokulu I.Dönem sınavı ücretleri hala ödenmedi.

Sınav Ücretleri Yatmıyor! Askıda!

Haberimizde MEB’in yapmış olduğu resmi açıklamayı sizlerle paylaşmıştık. Bu yazının da üzerinden yaklaşık 1,5 ay geçti ancak herhangi bir gelişme olmadı.

Sınav ücretlerinin hala yatmamış olması MEB için olumlu gözükmemektedir.

Türk Eğitim-Sen, sınav ücretlerinin ödenmemesinin sebeplerini ve sınav ücretlerinin ne zaman ödeneceği hususunda daha önceden yazdıkları yazıya cevap verilmemesi ve sınavlarda görevli personelin mağduriyetlerinin devam ettiği gerekçesi ile Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Maliye Bakanlığı’na tekrar yazılı başvuruda bulundu.

ÖĞRETMEN HAK ETTİĞİ SINAV ÜCRETİNİ DAHA NE KADAR BEKLEYECEK?

Başta 2-3 Ocak 2016 tarihinde yapılan Açık Lise Sınav ücretleri olmak üzere 2016 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen merkezi sınavlarda görev alan personellere sınav ücretlerinin ödenmemesinin sebepleri ve ne zaman ödeneceği hususunda yazdığımız yazıya cevap verilmemesi ve sınavlarda görevli personelin mağduriyetlerinin devam ettiği konusunda Türk Eğitim-Sen olarak MEB ve Maliye Bakanlığına  yazılı başvuruda bulunduk.

MEB’e yazdığımız İlgili yazımız için TIKLAYINIZ

Maliye Bakanlığına yazdığımız İlgili yazımız için TIKLAYINIZ

SINAV ÜCRETLERİNİN ÖDENMESİNİ TALEP ETTİK

Sendika Haberleri
Sendikalara Ait Haberler

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM