MEB Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Güncel Hali

MEB Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Güncel Hali

Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği güncel son halini paylaşıyoruz.


MEB Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Güncel Hali

10 Temmuz 2019 tarihinde yapılan değişikliklerle birlikte Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Kurumları Yönetmeliği son hali değişmiş oldu. Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Yönetmeliğinde yapılan tüm değişikliklerle birlikte oluşan yönetmeliğin güncel hali ogretmenlericin.com olarak pdf dosyası halinde sizlere sunulmaktadır.


YÖNETMELİKTEKİ SON DEĞİŞİKLİKLER


10/7/2019 tarihli ve 30827 sayılı Resmi Gazetede Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik yayınlanmıştı. Bu değişiklikle birlikte MEB okul öncesi, ilkokul birinci sınıf kayıt yaşından öğretmenlerin nöbet görevlerine, teneffüs sürelerinin uzatılmasından rehberlik hizmetlerine kadar birçok yeniliği uygulamaya sokmuştu.


Yönetmelikte neler değişti? TIKLAYINIZ


YÖNETMELİĞİN SON HALİ (2019)


MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI OKUL ÖNCESİ EĞİTİM VE İLKÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ 26/7/2014 tarihinde 29072 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştı. Sonrasında 23/10/2014, 25/6/2015, 16/6/2016, 31/1/2018 ve son olarak da 10/7/2019 tarihinde yönetmelikte ve ilköğretim kurumları yönetmeliği ekleri içerisinde değişiklikler yapıldı.


MEB Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği PDF Dosyası için TIKLAYINIZ


Yönetmelik ekleri PDF/word dosyası için TIKLAYINIZ


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.