Öğretmenlerin 2019 Kasım dönemi mesleki çalışma programı yayınlandı

Öğretmenlerin 2019 Kasım dönemi mesleki çalışma programı yayınlandı

Öğretmelerin Kasım Ayı Seminer Programı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlandı.


Öğretmenlerin 2019 Kasım dönemi mesleki çalışma programı yayınlandı

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından öğretmelerin 2019 yılı Kasım ayı seminer programı yayınlandı. 2019-2020 eğitim öğretim yılında ilk defa hayata geçirilecek olan ara tatil uygulamasında 18-22 Kasım 2019 tarihleri arasında okullar öğrencilere tatil edilirken öğretmenler ise mesleki çalışma yapacaklar.

KASIM 2019 SEMİNER ÇALIŞMASI


Temel Eğitim, Ortaöğretim, Mesleki ve Teknik Eğitim, Din Öğretimi, Hayat Boyu Öğrenme, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı kurumlar ile MEB'e bağlı farklı türdeki kurumlarda görev yapan tüm yönetici ve öğretmenler Kasım 2019 mesleki çalışma programı kapsamında seminer çalışmalarını yürütecekler.


İlgili resmi yazı;


Kasım 2019 Öğretmenlerin Mesleki Çalışmaları

Millî Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda öğretmenlerin bireysel, mesleki ve alan gelişimlerinin desteklenmesine yönelik etkinlik temelli uygulamaya dayalı yeni bir mesleki gelişim programı hazırlandığı belirtilirken seminer çalışmaları takvimi ve planı tüm illere gönderildi.


Kasım 2019 mesleki çalışma programının tamamı için TIKLAYINIZ


ÖĞRETMENE VEFA


Bakanlık ilgili yazıda Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce hazırlanan Kasım 2019 mesleki çalışma programının 24 Kasım Öğretmenler Günü ve Haftası programı çerçevesinde “Öğretmene Vefa” temasında gerçekleştirilecek olduğunu belirtti.


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.