Bursluluk Sınav Sonuçları Açıklanıyor

Bursluluk Sınav Sonuçları Açıklanıyor

2020 bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İOKBS sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir?

5 Eylül tarihinde düzenlenen bursluluk sınavı sonuçları için geri sayım devam ediyor. Öyle ki, ortaokul 5, 6, 7, 8'inci sınıfta ve lise 9, 10 ve 11'inci sınıfta okuyan öğrenciler, sonuçlar hakkında güncel gelişmeleri öğrenmeye çalışıyor. Geçiğimiz haftalarda bursluluk sınavı soru ve cevapları erişime açılmıştı. Hâl böyle olunca da 2020 İOKBS bursluluk sınavı sonuçları da günün en çok merak edilenleri arasında dikkat çekiyor.

İOKBS SINAV SONUÇLARI NASIL VE NEREDEN ÖĞRENİLİR?
Bursluluk sınav sonuçları www.meb.gov.tr ve odsgm.meb.gov.tr internet adreslerinde ilan edilecek. Adaylar sınav sonuçlarını T.C kimlik numarası ve doğum tarihiyle sorgulayabilecek.

BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI 2020 AÇIKLANDI MI? MEB SORGULAMA EKRANI
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilecek olan burs imkanından faydalanıp faydalanamayacağını merak eden milyonlarca öğrenci, 2020 bursluluk sınavı sonuçları için heyecanlı bekleyiş içerisine girdi. Peki, İOKBS bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sınav sonuçlarının 28 Eylül 2020 tarihinde açıklanacağı duyuruldu.

Bursluluk sınav sonuçları www.meb.gov.tr ve odsgm.meb.gov.tr internet adreslerinde ilan edilecek.

Adaylar sınav sonuçlarını T.C kimlik numarası ve doğum tarihiyle sorgulayabilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.