O sınava girecekler dikkat: Sınav tarihi ertelendi! Bakanlık açıkladı.

O sınava girecekler dikkat: Sınav tarihi ertelendi! Bakanlık açıkladı.

O sınava girecekler dikkat: Sınav tarihi ertelendi! Bakanlık açıkladı.

Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumuna (TKDK) "uzman personel" alımı amacıyla gerçekleştirilecek sınav hakkında duyuru yapıldı. Duyuruda Kurumun, Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, yazılı aşaması 4 Şubat 2023'te yapılacağı duyurulan TKDK Denetçi ve Uzman Personel Seçme Sınavı'nın "Uzman Personel Seçme Sınavı" bölümünde erteleme kararı verildi

Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumuna (TKDK) "uzman personel" alımı amacıyla gerçekleştirilecek sınav ertelendi.

Kurumun, Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, yazılı aşaması 4 Şubat 2023'te yapılacağı duyurulan TKDK Denetçi ve Uzman Personel Seçme Sınavı'nın "Uzman Personel Seçme Sınavı" bölümünde erteleme kararı verildi.

Denetçi Personel Seçme Sınavı ise belirtilen tarihte gerçekleştirilecek.

Kurumun, Resmi Gazete'nin 25 Aralık 2022 tarihli sayısında yayımlanan ilanında, 5 denetçi ve 29 uzman sözleşmeli personel alımı için seçme sınavı yapılacağı duyurulmuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.