Öğretmenler için YKS görev yerleri belli oldu

Öğretmenler için YKS görev yerleri belli oldu

Öğretmenler için 2020 YKS görev yerleri belli oldu

28 Haziran'da yapılacak olan 2020 YKS sınavında sınav görevlisi olarak yer alacak öğretmenler ÖSYM tarafıdan belirlendi.Ösym tarafıdan bugün görev çıkan öğretmenlere SMS olarak YKS sınavlarında görevlendilirdiklerine dair bilgi mesajı gitti. ÖSYM tarafından YKS sınav görevi için öğretmenlere atılan mesaj ; Sayın Görevlimiz, 2020 YKS iadeden görevli tercihleri 27.05.2020 saat 10.00'a kadar açılmıştır.Tercihlerinizi https://gis.osym.gov.tr adresinden veya bu adresteki ÖSYM Görevli İşlemleri Sistemi mobil uygulamasını indirerek yapabilirsiniz

ÖSYM tarafıdan öğretmenelere gönderilen mesaj sonrası bir çok görev istedğinde bulunmayan öğretmenin resen görevlendilirdiği ortaya çıktı. Bunda sonra ki süreçte sınav görevini kabul edip etmemek öğretmenlere bağlı sınav gröevini kabul etmek istemeyenler sistem üzerinden görevi red edebilecekler.

Öğretmenler tarafından red edilen görevler sonrası ise oluşan ihtiyaç sayısına göre görevi olmayıp görev almak isteyen öğretmenler, ücretli öğretmenler başvuru yapabilecekler.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.