‘Anne Ben Fırat Yılmaz Çakıroğlu, Anneler Günün Kutlu Olsun!’

20.02.2016 tarihinde Ege Üniversitesi Kampüsünde yaşanan olayda pkk sempatizanı öğrenciler ile Milliyetçi öğrenciler arasında çıkan kavgada Tarih Öğretmeni adayı Fırat Yılmaz Çakıroğlu pkk sempatizanı bir grup tarafından bıçaklanarak hayatını kaybetmişti. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencileri tarafından Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesine Anneler Günü videosu hazırlandı. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Teşkilatı facebook sayfasında yayınlanan video saatler içerisinde binlerce kişiye ulaştı. Ankara Üniversitesi […]

‘Anne Ben Fırat Yılmaz Çakıroğlu, Anneler Günün Kutlu Olsun!’

20.02.2016 tarihinde Ege Üniversitesi Kampüsünde yaşanan olayda pkk sempatizanı öğrenciler ile Milliyetçi öğrenciler arasında çıkan kavgada Tarih Öğretmeni adayı Fırat Yılmaz Çakıroğlu pkk sempatizanı bir grup tarafından bıçaklanarak hayatını kaybetmişti.

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencileri tarafından Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesine Anneler Günü videosu hazırlandı.

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Teşkilatı facebook sayfasında yayınlanan video saatler içerisinde binlerce kişiye ulaştı.

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencileri tarafından hazırlanan videoyu ve videoda geçen mesajları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Öğrenci arkadaşlarımızın bu çalışmasından da Öğretmenler İçin olarak gurur duyduğumuzu belirterek;

Biz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’yuz Anne, Anneler Günün Kutlu Olsun!

Video;

 

‘Anne Ben Fırat Yılmaz Çakıroğlu, Anneler Günün Kutlu Olsun!’

Yemin Ediyorum And İçiyorum Binlerce Fırat Yetiştireceğim, Annem Anneler Günün Kutlu Olsun!

Anneciğim Ben Fırat Çakıroğlu, Anneler Günün Kutlu Olsun Anneciğim!

Canım Annem, Binlerce Fırat Seninle Anneler Günün Kutlu Olsun Anneciğim!

Anneciğim Ben Fırat Çakıroğlu, Anneler Günün Kutlu Olsun!

Anne Ben Fırat Çakıroğlu, Anneler Günün Kutlu Olsun!

Anneciğim Ben Tekrar Söylemek İstedim Seni Çok Seviyorum!

Anne Ben Aras, Ben Dicle, Kızılırmak, Zap Suyu… Ben Yeşilırmak, Göksu, Aksu Ceyhan… Ben bugün Gediz, Sakarya Hatta ve Hatta Fırat’ım. Yurdumun Tüm Nehirleriyim Şu Anda! Annem; Bugün Bütün Irmaklar Sana Akıyor, Anneler Günün Kutlu Olsun!

Öğretmenler İçin

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM