En Beyaz Savaş. Kar Topu İle Savaş!

En Beyaz Savaş. Kar Topu İle Savaş! En Beyaz Savaş. Kar Topu İle Savaş! Sosyal medyada etkinlik oluşturan üniversite öğrencileri kar topu ile savaş yaptı. Karabük’te, yaklaşık 500 üniversite öğrencisinin kar topu savaşında renkli görüntüler ortaya çıktı. Birkaç kez polislerin uyarısına maruz kalan gençler geceyi olaysız bitirdi.     Karabük Üniversitesi ya da kısaca KBÜ, […]

En Beyaz Savaş. Kar Topu İle Savaş!

En Beyaz Savaş. Kar Topu İle Savaş!

En Beyaz Savaş. Kar Topu İle Savaş! Sosyal medyada etkinlik oluşturan üniversite öğrencileri kar topu ile savaş yaptı. Karabük’te, yaklaşık 500 üniversite öğrencisinin kar topu savaşında renkli görüntüler ortaya çıktı. Birkaç kez polislerin uyarısına maruz kalan gençler geceyi olaysız bitirdi.

 

 

Karabük Üniversitesi ya da kısaca KBÜ, 2007 yılında kurulmuş bir devlet üniversitesidir. Bulunduğu il olan Karabük’ün ismini taşımaktadır. 2014-2015 Eğitim-Öğretim döneminden itibaren bünyesindeki 14 fakülte, 7 meslek yüksek okulu, 4 yüksek okul ve 4 enstitü ile akademik etkinliklerini sürdürmektedir. Rektörlüğünü Refik Polat, Rektör Yardımcılıklarını Ali Güneş ve İbrahim Kadı yapmaktadır.

Karabük Üniversitesi, 5662 Sayılı “Yüksek Öğretim Kurumları Teşkilatı Kanununda ve Yüksek Öğretim Kurumları Öğretim Elemanlarının Kadroları Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Genel Kadro ve Usulü Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameye Ekli Cetvellerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun” ile kurulan ve 28 Mayıs 2007 tarihinde dönemin Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından onaylanan 17 üniversiteden biridir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM